Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek Ördög Nóra sztk-s...

Szerintetek Ördög Nóra sztk-s vagy magán nőgyógyászhoz jár terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
99%, hogy igen, miért? (Én is oda járnék a helyében)
2013. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz Ördög Nórának lenni, hogy valaki magán dokihoz járjon. Én is magánhoz járok pedig nem vagyok úgy eleresztve anyagileg.
2013. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%
és ez fordítva is igaz, de szerintem egy Ördög Nórát, vagy más ismert, egyértelműen pénzes embert egyszerűen kinéznének az sztk-ból
2013. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok műsorvezető, de én is mindháromszor magánorvoshoz jártam.


Szerintem ez ahogy neki, nekem és mindenkinek a magánügye.

Mindenki oda jár ahová tud, ahová szerinte jó, ahová megteheti.


Ez nem szabadna, hogy irigység tárgya legyen....

2013. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem magándokihoz jár, nincs ebben semmi kivetnivaló, a helyében én is oda járnék, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. meg ha megteheti akkor miért ne?
2013. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az ilyen emberek miatt, mint te, kedves Kérdező, nem akar sztk-ba menni. Mert nem akarja, hogy azt higgyék róla, hogy csak a feltűnést akarja kelteni.
2013. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Tuti azt is megoldja valahogy hogy olyan legyen akit ő akar. Ez a "sztárság" előnye. De a hátránya is rengeteg én beleőrülnék ha akárhol járok mindenhol nyíltan megbámulnának, mutogatnának, odajönnének és állandóan rivaldafényben lenne az életem, szerintem iszonyú stresszes és kimerítő lehet pszichésen.
2013. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvoshoz járok én is, pedig egyszerű ember vagyok, nem sztár. Mindenki szíve joga, hogy oda járjon ahol "jól" érzi magát, ahol bízik az orvosban. Sőt, ha lombik kellett volna nálunk is, akkor bizony felfogadtam volna arra is egy orvost, mert azért a lombik csak lombik.

Ha meg esetleg nagyon gáz védőnője lenne, akkor is van sok kiskapu.. lemondja a védőnői szolgálatot és akkor még a gáz védőnő se fogja cseszegetni, plusz biztos akadna ismerőse aki normális. Egyébként ehhez sem kell "sztárnak" lenni, hogy ez így legyen és így működjön.

2013. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Olvastam valahol, hogy a dr. Rose-ba jár, gondolom jó kis reklám a magánkórháznak, hogy ott fog szülni Ö.N.!
2013. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

Tök mindegy hova jár.

Viszont mindenki tudja, hogy ez nem az első lombikja volt.

A helyében én is magánba járnék. És járok is, pedig nem vagyok sem Ördög Nóri, sem másik sztár.

Aki magánba jár, az azért teszi, mert félti a babáját és így nagyobb biztonságban érzi magukat.

2013. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!