Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Espiro Atlantic vagy Peg...

Espiro Atlantic vagy Peg Perego Pliko P3?

Figyelt kérdés
Te melyiket választanád?
2013. jan. 25. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyértelműen az espirot. Volt már espironk, csak nem az atlantic, hanem vector 4, és most van egy sportunk belőle a magic. Volt már pliko p3-am is. Össze sem lehet hasonlítani......Számomra az egyik legfontosabb, h tudjam egy kézzel is tolni a kocsit (telefonálok közbe, nagyobb gyerekem kezét fogom, eszek, stb), ezt pedig egy két karossal, mint a p3 nem lehet. Aztán ha a p3-at vízszintesbe akarod rakni, akkor a baba feje csúszik lefele, mert nem vízszintes, hanem kifele lejt. Már tettem bele pólyától elkezdve pelusig mindent, de akkor is lejt. A "testvérfellépőjére" képtelenség ráállni, így kihasználhatatlan, pedig ezért vettem meg anno. A kupolája nyeklik-nyaklik. Az esernyőre csukás nekem elég nehezen ment, bár lehet én voltam a béna. Több rossz most nem jut eszembe :-) , de én az espiro mellett döntenék.
2013. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Döntöttem,Espiro.Amúgyis ez volt az első megérzésem :) Köszi
2013. jan. 28. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, örülök, h így döntöttél. :-) Nem fogod megbánni szerintem!
2013. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!