Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Espiro atlantic babakocsival...

Espiro atlantic babakocsival tapasztalatok? Mennyire jó? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

Nem rossz de ennyi pénzért már kapsz olyat is amihez babahordozó van.De ha nem fontos a babahordozó akkor a helyedben Coneco Toledo-t vennék.Olcsóbb,de szinte teljesen ugyanez.

Én ezt néztem ki.

[link]

2012. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, csak piros. Vannak előnyei és hátrányai is.

Szeretem, mert nagy kerekei vannak, rossz terepen is lehet vele menni, úgy hogy a kicsi nem ébred fel. Kényelmes tolni, akár egy kézzel is, a kar magassága is állítható. Nagy kosara van, ez bevásárlásnál előny.


Hátránya pl.hogy kicsi a napfénytető a sportrészen, gumis kereke van, nekünk már háromszor kilukadt és nem mindenhol tudják megjavítani. Nehéz és összecsukva is nagy helyet foglal el az autóban. Mondjuk ez nekünk nem olyan nagy gond mindig, de pl.buszra nem tudok vele felszállni, ezért van mellette egy utazó kocsink is.


Ha most kellene választanom nem biztos, hogy ezt venném, de már nem fogjuk lecserelni mert a második gyereknél használjuk és itthonra jó.

2012. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!