Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Espiro vector air babakocsival...

Espiro vector air babakocsival kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek,tapasztalatotok róla?Meddig tudtátok használni a különböző részeit?Elég nagy a mózese és a hordozója?Mindenre kíváncsi vagyok.
2012. máj. 29. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, nekem kipróbálva praktikusnak tűnt, de még nincs itt a gyerkőc, akinek vettük. Egyik ismerősömnek ilyen van, ő megvan vele elégedve, bár azt mondta a mózest hamar kinőtte. Saját tapasztalatom még sajna nincs.

37 hkm

2012. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is aránylag jókat olvasok róla,kivéve a bevásárló részt alól.Azt írták,hogy szinte használhatatlan.
2012. máj. 31. 14:39
 3/5 anonim válasza:
Nekünk ilyen van és elégedettek voltunk vele. Azért választottuk, mert a mózes része elég tágasnak tűnt (szeptemberben született a lányom, ezért fontos volt) és persze mert aránylag könnyű. A hordozóját hamar kinőtte a lányom, de szerencsére már elég stabilan ült és így nem volt gond, hogy gyerekülésbe kellett ültetni. A bevásárlórész tényleg használhatatlan, de nekem nem hiányzott.
2012. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se nagyon tervezem, hogy a babakocsival megyek nagybevásárolni, amit meg veszek, azt egy szatyorban kézben is el tudom hozni...
2012. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem csupa jó tapasztalatom van róla.. mi 5 hónapos koráig használtuk a mózest , de csak azért mert pont tél volt mikor 4 hónapos volt , és abba sokkal melegebb volt ... tavasz kijövetelével előkerült a sport rész amit szintén imádunk nagyon jó és kényelmes is a pici lányom nagyokat alszik benne mivel dönthető a sport rész :) könnyen cipelem könnyű tolni nem forognak a kerekei össze vissza . Imádom !
2012. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!