Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van egy kis időm, ellátogat...

Ha van egy kis időm, ellátogatok az angyalokszulei.hu honlapra, és elolvasom a történeteket. Ez normális?

Figyelt kérdés
Gyereket szeretnénk a férjemmel. Teljesen rá vagyok hangolódva, egész nap csak a szakirodalmat bújom. Nemrég viszont rátaláltam az angyalokszulei honlapra és a történeteket olvasom. Sajnos nem bírom ki bőgés nélkül, mélységesen együttérzek a szülőkkel. Sokszor eszembe jut, hogy mi fog történni, ha ez velem is megesik? Egyáltalán normális az, hogy ilyeneket olvasok?
2008. jún. 2. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy csak feleslegesen stresszeled magad, viszont én is sokat olvastam. Nekem jól jött, mert tudtam a lehetséges komplikációkat, ha érted mire gondolok. Sokat olvasni pl orvosi hanyagság miatt meghalt babákról, és így legalább tudtam, minek hogy kell történnie, ha úgy érzem valami nem stimmel, és nem hagyom lerázni magam.

Egyébként nekem halt el terhességem, 8,5 hetesen.

2008. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális...

De normális...

Nincs erre megfelelő válasz. Sokszor a szülő már a teherbeesésée előtt megérez dolgokat a gyermekével kapcsolatban, ez csak annak a jele, hogy a lélek hamarabb kiválasztja szüleit, kísérőit, mint azok gondolnának rá. Sokszor egy gyermek már születése előtt beteljesíti a feladatát,de az is lehet, hogy a szülőkkel marad védőként, és talán ő lesz a következő gyermek lelke is. Erre nincs épeszű, földi magyarázat.

Egyedül az angyalok kifejezés nem tetszik. Nem angyalok szülei vagyunk, hanem lelkek szülei. Az is, aki megszüli gyermekét, és az is, aki nem.

De elveszteni nem tudod a gyermeked, mert nem a tied. Jó, ha tudod, hogy nem te választod, hanem ő választ téged, titeket. Kísérőt választ, nem birtokost.

És ne félj, mert azzal csak önbeteljesítő jóslatot hozol a fejed fölé... kell az?

2008. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem a Kedvesem letiltott ezekröl és igaza van.

Ne olvass ilyenekt,mert beleőrülsz a fóbiáidba!

36 hetes kismami

2008. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sajnos aktív tagja vagyok az oldalnak!!!

Születés után 1hónappal veszítettem el a kisfiam.Én sokat fórumozok és az összes történetet olvastam már.

Most újra babát szeretnénk és ugyanúgy olvasom az oldalt.Sokan vannak,akiknek újra sikerült.Egészséges kisbabát tarthatnak a karjukban.Nekem jó a sorstársakkal kapcsolatba lenni.


Én már terhesség alatt tudtam,nagyon beteg a kisfiam,de nem írtam az oldalra.Olvastam,de azt hittem,ha nem írok meggyógyulhat a kisfiam.

Rendszeresen szerintem ne olvasd az oldalt,ha babát szeretnétek!

Mondjuk,én sem olvastam,mert álmaimban sem gondoltam volna,hogy beteg babám születik.Már van egy egészséges nagyfiam és sikerült kikapnom egy olyan fejlődési rendellenességet,ami 1:30000.

2008. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is sajnos tagja vagyok az oldalnak. Sokat segítünk egymásnak lelkiekben.

Szerintem próbáld meg elkerülni, hisz semmi "okod" nincs arra hogy ott legyél. Csak felzaklat, és visszatérő gondolatokként fognak kavarogni benned, és nem tudod majd elfelejteni. A negatív gondolatok pedig betelejesíthetik önmagukat.

Kívánom hogy ne legyen oka több maminak arra jönni...:(

2008. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem normális.Én ráléptem most,mert eddig nem hallottam róla de ahideg kirázott és nem azért mert ezekről nem kell tudomást venni,hanem ez olyan mint egy virtuális temető.Nem szabad a gondolataidat ennek az irányába beállítani.Mi is pl nagyon akartuk a babát és én mindig az ezzel kapcsolatos dolgokat olvasgattam,hogy mi az amivel a lehető legjobban teremtem meg neki az életre a lehetőséget.Először a fogantatással,majd a terhesség alatt,majd most mikor mindjárt itt van velünk,hogy idekinnt a legjobb legyen neki.Szval szerintem ne olvasgasd,nincs rá okod!De komolyan .Nem szabad stresszelni magadat,nézegess olyan dolgokat amik felvidítanak!A baba megérzi hová kell jönni és ha ilyen irányba állítod be magadat az nem jó.

35hetes kismsma.

2008. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem ismertem ezt az oldalt. Beleolvastam, és szerintem szőrnyű!!! Az a véleményem, hogy embertől függ, és helyzettől, hogy hasznos, vagy káros egy ilyen oldalnak az olvasgatása. Nekem most 4 hónapos a kisfiam és csak két történetbe olvastam bele, de felzaklatott. Terhesség alatt, meg baba után vágyakozóknak sem ajánlanám ezt az oldalt, mert az energiájukat nekik egészen másra kellene fordítaniuk. A legfontosabb a pozitív hozzáállás, ezek a negatív történetek csak depibe sodorják az embert. Talán azoknak lehet jó ez az oldal, akik elvesztették a babájukat, ha tényleg csak így tudják feldolgozni a babájuk elvesztését. Ezt szerintem csak az értheti meg, aki ezt átélte, és hálát adok az égnek, hogy én nem tartozom közéjük. Konkrétan a Te esetedre azt tanácsolom, hogy ne olvasgasd ezt az oldalt. Szeressétek egymást a férjeddel és örömmel gondoljatok arra, hogy talán nemsokára megfogan benned egy kis élet, és higgyétek el nem lesz semmi baj!
2008. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Megdöbbenve olvasom hogy miként vélekedtek erről az oldalról. Soha senkinek nem kívánom hogy egyszer a "lakója" legyen. :( Ezt a dolgot meg nem lehet a szőnyeg alá seperni.

Tudom hogy szörnyű, de akármikor akárki kerülhet oda. Ilyen az élet. És igen, ezt csak az tudja aki már átélte. Ez így van, de tudjátok ez nem csak egy TEMETŐ ahogy valaki itt írta. A család, a környezet a gyermekét elvesztett anyával nem tud mit kezdeni, nem tudja mit csináljon, mit mondjon hogy ne fájjon, vagy éppen eszement badarságokról beszél...és itt, ezen az oldalon egymást támogatjuk. Igen a történetek fennt vannak, a kis gyertyák is, emlékként gyermekeinkért.

Igen, hülyeség oda jönni olyannak aki felzaklatja magát rajta, és azt sem tudja "miről van szó" (érzelmekre, gondolatokra gondolok most). Akivel egyszer megesett, soha nem tudja elfelejteni, és a következő terhességét ha szerencséje van kisebb félelmekkel, kicsi depivel képes átvészelni. Nekik jó ha odajönnek, mert támogatják egymást.

De ti, akikkel szerencsére ez nem történt meg,lehetőleg vidámabb dolgokat nézegessetek. Gondolni a jövőre, a csodaszép születendő babákra, a boldogságra. Nem helyes negatív dolgokat az agyunkba súlykolni...hogy jajj nehogy valami baj legyen....mert tudjátok vannak önbeteljesítő gondolatok. ....


Kivánok nektek minden jót!


Üdvözlettel:

Egy 34-ik héten meghalt pici fiú, és egy 16-ik héten elveszített lányka anyukája

2008. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!