Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem idevaló a kérdés, de a...

Nem idevaló a kérdés, de a saját témakörében tinik vannak, segitenétek?

Figyelt kérdés
Komoly dologról lenne szó. Párommal nemrég elváltunk. Lett uj kapcsolatom, és most azzal fenyeget, hogy feljelent a rendőrségen, nemi erőszakért, mert van nála ondómintám. Lehet hogy van nála, de kérdem tőletek, hihet neki a rendőrség? Mi kell ahhoz, hogy ezt rám fogja? Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is!
2013. jan. 21. 16:12
1 2
 11/14 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Pluszban még annyit hozzátennék, hogy nagyon meg fogja ütni a bokáját, hamis tanúzás és hatóság félrevezetése miatt, ami bűncselekmény.

Utána meg szép kis kártérítési pert is akaszthatsz a nyakába.


A spermiumok 2-3 napig életképesek, ha használná is a "mintát" rögtön látszódna, hogy nem friss. Azon kívül egy jó nőgyógyász kapásból megmondja, hogy történt-e erőszak.


Ezeket mind elmondhatod neki, hogy gondolkodjon el rajta.

2013. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A nemi erőszakról orvosi látlelet kell a feljelentéshez,nem elég egy esetleg gumiból vett ondóminta.Akkor boldog-boldogtalant feljelenthetnének ez alapján.
2013. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs orvosi látlelet abból az időből amikor az állítólagos erőszak történt, ami ugye bizonyítaná az erőszakot, akkor nem megy messzire a drága és ahogy előttem is írták, ha kiderül a turpissága, neki lesz baja belőle, nem is kicsi.


rendőr anyuka

2013. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedből kiindulva nem egy 62 éves nőnek képzeltem el a volt feleséged.


A kérdésedre pedig megadták a választ előttem :)

2013. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!