Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem idevaló a kérdés, de a...

Nem idevaló a kérdés, de a saját témakörében tinik vannak, segitenétek?

Figyelt kérdés
Komoly dologról lenne szó. Párommal nemrég elváltunk. Lett uj kapcsolatom, és most azzal fenyeget, hogy feljelent a rendőrségen, nemi erőszakért, mert van nála ondómintám. Lehet hogy van nála, de kérdem tőletek, hihet neki a rendőrség? Mi kell ahhoz, hogy ezt rám fogja? Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is!
2013. jan. 21. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert van nála ondóminta nem ítélnek el. A többi nem ismert, tehát más következtetés ennyiből nem vonható le szerintem.
2013. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Mire gondolsz, mi nem ismert?
2013. jan. 21. 16:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

:DDD


Elöször is valakivel meg kellene eröszakoltatnia magát. Mert a nemi eröszaknak vannak külsö nyomai, és ha a lány ellenkezik (azért eröszak mert a másik nem akarja és ellenkezik) akkor csúnya sérülések keletkeznek rajta. Aztán a másik, hogy ha lenne is spermium nála az már rég össze száradt volna. CSak úgy otthon képtelen azt tárolni, ha fel is rakná magának, egy jó kis fertözést kapna nem mást.


Röhögj rajta és lépj túl.

2013. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ismert amit a 2. írt. Dulakodás nyoma, stb. van-e rajta. Bizonyító felvétel esetleg stb...
2013. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd... nyugodtan lehet ondómintája, mivel egy pár voltatok, ebben semmi meglepő nincs. A rendőrség ettől függetlenül kivizsgálja, ha feljelent téged, mivel ez nem hit kérdése náluk, ez a dolguk. Bizonyítékuk viszont gondolom nem lesz, csak a te szavad az övével szemben.
2013. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Soha egy ujjal nem bánottam Őt! Én 56 éves vagyok, Ő 62 éves, és bántja hogy fiatalabb a barátnőm. Nem egészséges már amit csinál, nagyon rossz indulatú lett, 20 évet éltünk pedig együtt.

Persze, tudom hogy kivizsgálja a rendőrség, csak tudni szerettem volna, hogy van e félni valóm egy hazugság miatt.

2013. jan. 21. 16:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Maximum rosszul lesz a rendőr, vagy aki vizsgálja a nevetéstől.
2013. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha te akár freskót csináltál a falra az ondóddal, akkor sincs semmi. Örüljön neki az ex-ed, ennyi!
2013. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nemi erőszakot bizonyítani is kell és kevés az ha állítja valaki. Meg a bírók sem hülyék.
2013. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat!! Segitőkész emberek vagytok!!
2013. jan. 21. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!