Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Páros számban jobb a gyerekekn...

Páros számban jobb a gyerekeknek? Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
4 gyerekünk van, én még szeretnék egyet, de a férjem szerint, jobb "párban". Most tényleg van egy kis megosztás, a két nagyobbik fiú, a két kisebbik lány, így jobban elvannak együtt, de szerintem ez majd elmúlik, összecsiszolódnak.

2013. jan. 18. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Uh először is gratulálok a 4 gyerkőchöz.


Mi megálltunk kettőnél és mindig azzal jövök másoknak akik firtatják hogy miért nincs 3. hogy két kezem még van .


Nem hiszem amúgy hogy a páros páratlan nézetnek lenne alapja szerintem viccesen mondta a férjed .

2013. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem ő komolyan gondolta :)

Köszönöm. Kettőnél mi is majdnem megálltunk, aztán belejöttünk :)

2013. jan. 18. 13:16
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez butaság.....
2013. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaj, ne viccelj már. Ha bírjátok (márpedig a 4 csemetéből ez jön le) idegileg, anyagilag akkor mire ez a páros-páratlan butaság. Ha a dolgok adottak, és te az 5-két ugyanúgy fogod szeretni, mint a 3.-at, akkor hajrá.....
2013. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már hallottam ezt szintén 4 gyermekes ismerőstől. Ő mondta, hogy amikor még csak 3 gyerek volt, addig valamelyikük mindig "ki volt közösítve". Most, hogy 4 gyerek van mindenkinek van párja. Ők ezért nem vállaltak 5. babát.
2013. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A játszótéren is van egy anyuka 4 gyerekkel, ő is azt mondta, hogy kettő jobb mint egy, négy jobb, mint három, mert amíg 3 volt, náluk is mindig kirekesztődött az egyik. Ők sem akarnak emiatt 5. babát:)
2013. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nálunk hamar érkezett a harmadik után a negyedik (14hó) így nem tudom milyen együtt játszásnál a páratlan szám, hisz az életkora miatt volt kirekesztve a harmadik gyerek. Azóta tényleg szoktak klikkesedni, a fiúk már 6 és 8 évesek, a lányok 2 és 3, így értelemszerűen nem mindig ugyanaz az érdeklődési körük, de szoktak együtt játszani. Én sem tudom, hogy hova "csapódna" az ötödik, de azért csak nem lenne kiközösítve teljesen :)
2013. jan. 18. 13:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a korkülönbség lehet benne valami. Nekem 4 gyerekem van, de mivel 21 év, 14 éves ikrek, 4 éves, így semmi jelentősége nincs, hogy párosan vannak.
2013. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk nagyon kicsik a korkülönbségek, talán ezért van, hogy semmilyen klikkesedést nem tapasztaltam páratlan számú gyerekek esetében. Igaz, hogy nmem is gondolkozta ezen, hogy lenne - e ennek jelentősége. Most pl nem azért vagyok terhes a 6. - kal, mert az 5. babának olyan rossz lenne...
2013. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Őnáluk így vannak: 10, 8 és 6 éves fiúk, és az egy szem kiscsaj 3 éves.

Érdekes módon a legnagyobb fiúnak a legkisebb fiú a párja, a középső kisfiú pedig a kislánnyal érti meg magát a legjobban.

2013. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!