Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csináltam 2 terhességi tesztet...

Csináltam 2 terhességi tesztet és azt mutatta ki hogy babám lesz! Nem tudom hogy mit csináljak mert még csak 19 éves vagyok! Szeretném, de ugymond még én is gyerek vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy nem tudod felnevelni, akkor inkább ne tartsd meg. De ha tudod, hogy lesz, aki segít ebbe (pl. a párod vagy a szüleid), és megteheted anyagilag is, akkor ne oltsd ki az életét. Mérd fel, hogy mit tehetsz ebben a helyzetben, hogy fel tudsz-e nőni a feladathoz!
2008. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát pont ezaz hogy hogy neveljük fel én és a barátom is még tanulunk! Van még három testvérem akiket még fel kel nevelnie anyának és amugy is nem akarok egy ilyen felelösséget a nyakába varni, mert igy is nyugdijas meg mellette dolgozik, ráadásul beteg is!
2008. máj. 30. 11:35
 3/20 anonim ***** válasza:
SZIA.sajna te nehéz helyzetben vagy.én 16 voltam de megtartottam.volt segitségem.a szüleim a párom.a sulit nem fejeztem be.de nem érdekel,mert büszke vagyok a lányomra.ma már 4 éves.ha ugy érzed nem tudsz neki mindent megadni akkor inkább ne tartsd meg.menj el orvoshoz és ö kiállitja a papirt az abortuszhoz.mivel tanulsz és ha viszel igazolást nem fog annyiba kerülni..kb 15000 lesz igy..
2008. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szeretném a babát mert az enyém lenne! Ha elvetetném azt biztos hogy megbánnám! Igen neked könnyebb volt és a te helyzetedben én sem döntöttem volna másként az biztos! Megpróbálnék mindent megadni neki, és tudom hogy segitenének nekem nagyon sokat, nem csak az én családom, de a barátom szülei is! Csak itt van az a kérdés hogy lakás meg....Stb
2008. máj. 30. 11:46
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is úgy érzed, hogy szívesen megtartanád, akkor tartsd is meg! Iszonyúan megbánod, ha nem így teszel. Fel fogsz tudni nőni a feladathoz és simán tanulhatsz is még. Nem egy olyan ismerősöm van, akinek sikerült és most nagyon boldog.
2008. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
megint én vagyok.nekem sem volt lakás adott.albérletben laktunk az elején aztán a szüleimnél egy 8nm es szobában.ha szeretitek egymást és szeretnéd a babát akkor vágj bele.tanulni baba mellett is tudsz majd.apropo én most várom a 2.-at:Dne add fel.mindent meg lehet oldani csak akarni kell.ha akarsz irj privit
2008. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedben előbb az örökbeadáson gondolkodnék el, nem az abortuszon! Főleg, hogy az anyagiak a gond. Annyi a gyermekre váró házaspár, akiknek ettől lenne igazán boldog az életük, és mindent megadnának egy babáért! Olvastam is egy megható szüléstörténetet, ahol ott volt a szülésnél az örökbefogadó házaspár is, ha megtalálom hol olvastam, becsatolom.
2008. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Örökbe adás? eszemben sincs, ha valaki megszüli a gyermekét szerintem nem lenne képes oda a dni valaki másnak! Annyi mindenem jár az agyam hogy már aludni sem tudok!
2008. máj. 30. 12:54
 9/20 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy igy az elején a dolgoknak még bizonytalan az ember! Anyának még nem mertem elmondani mert féltem a reakciotól. Nem tudom mit fog hozzá szolni.
2008. máj. 30. 12:58
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem először is a barátoddal beszéld meg a dolgot, hogy tudd, hogy ő hogy áll hozzá. Amikor már közösen eldöntöttétek, hogy mit szeretnétek tenni, akkor beszélj csak anyukáddal.

Tanulni pedig baba mellett is lehet, majd az évek során mindent meg fogtok oldani szépen fokozatosan, biztos, hogy addig is lesz segítséged.

Te már nem vagy gyerek!

Van egy ismerősöm 35 felett, már mindenük megvan, csak az az egyetlenegy dolog nincsen, amire minden nő vágyik: egy saját gyermekük.

A legjobbakat kívánom nektek és kívánom, hogy a számotokra legmegfelelőbb döntést végig tudjátok csinálni boldogságban, egészségben!

2008. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!