Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes póló probléma mit...

Teszveszes póló probléma mit tennétek? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Teszveszen vettem egy pólót a fiamnak, a kedvenc karaktere van rajta, a leírását elolvastam előtte a képet megnéztem kicsiben, nagyban. A leírásnál használt de jó állapotú volt jelölve de semmi egyéb. Karácsonyra szántam (nem sok pénzem van idén ezért fordultam a használt felé szerencsére 4 éves így nem érdekli új e vagy milyen csak az a karakter legyen rajta). 1290 ft volt. (plusz posta).

Megérkezett és tökre töredezett és még kopottas is a figura az elején. Írtam az eladónak, szerinte a képen látszik, és amúgy is használtnak írta a pólót és ennyi pénzért mit vártam. Hát 1. azért annyira nem volt olcsó hogy itthoni játszós legyen, 2. a képen nem látszott semmi. 3. nem kellett volna a leírásba beleírnia hogy a minta kopott repedezett az elején 4. a használt az oké hogy gondoltam kicsit fakóbb már a póló színe hiszen pamut vagy minimálisan nyúlott mint amikor már nem új egy holmi, na de hogy kopott is elöl a lényeg rajta az nekem említésre méltó lett volna? Vagy én várok túl sokat? Mit tennétek?


2012. dec. 15. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, de még mennyire!!!!

Én vettem már használtan ruhácskát, de ilyen esetben fel volt tüntetve, hogy a minta repedezett!

Egyébként meg használt cuccért nem volt ez olyan olcsó, ennyiért én már szuper márkás ruhákat vettem a gyereknek, ami olyan, mintha most vette, volna a boltban!


A negatív a minimum az értékelésnél, ha nem adja vissza a pénzt!!!! Jó nagy negatívot neki!!!! Persze tudom, hogy a lényegen nem segít, de akkor is :(

2012. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én minden szívfájdalom nélkül adok ilyenkor negatívot. Őt sem érdekli, hogy egy kisgyermek karácsonyi ajándékát cseszte el, ráadásul nem kevés pénzért.
2012. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!