Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák azt szeretnem meg...

Anyukák azt szeretnem meg kérdezni ti jartatok így 7 hónapos a fiam meg szoptatom, tornázni járok 3 alkalommal kick boxra és nem is eszek sokat, és meg sem fogyok egy grammot sem:- (ti veletek történt mar ilyesmi?

Figyelt kérdés
Fogyás szülés után?
2012. dec. 14. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos a kisfiam,semmi időm nincs mozogni. :( Viszont szülés óta lement az a 23 kg amit felszedtem amíg terhes voltam.Pedig nagyon hízékony vagyok és megmondom őszintén nem is értem hogy mentek le rólam a kilók.Mondjuk örülök neki,csak fura. :/
2012. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a szoptatás abbahagyása után indult meg lefelé a maradék 5-6 kg, addig valahogy tartalékolt a szervezetem. Szerintem mi vagyunk a "szerencsétlenebbik" tábor, mert ahogy olvasom, másokról csak úgy olvadnak le a kilók, pusztán a szoptatástól....

Amit még nálad el tudok képzelni, hogy heti 3 kickbox az már eléggé izomformáló, és az izom súlyra nehezebb, mint a zsír. Tehát lehet, hogy kg-ra nem fogytál, de teljesen átalakult a tested, pozitív irányba.

2012. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 éve szültem és lassan annyi kiló leszek, mint amennyivel a szülőszobába mentem... Még szoptatok és konkrétan hízom folyamatosan, nemhogy fogynék.

Igaz, alapvetően vékonyabb alkat vagyok, de most mondjuk 65-66 kiló a 178 cm-hez. 68 kilósan szültem egy éve, 2 hétre rá már 58-59 voltam. Erre tessék, azóta meg hízom...

Lehet nekem is csak a szoptatás ababhagyása után fog visszaállni a súlyom, nem tudom. De idegesítő, az biztos.

Lehet a te esetedben viszont tényleg csak azért nem változik a mérleg, mert több izom van rajtad!

2012. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Óooo lányok nem tudom én mar ezt 78 kg vagyok 62 -röl én is úgy tudtam hogy a szoltatastol fogyok de latom nálam ez nem jár sikerrel!Hat izmosnak nem mondanám magam hanem egy jo nagy darab embernek:-(nagyon el szomorit.Peddig tényleg mindent meg teszek vigyázok a kajával és tornázni meg imádok,ki kapcsol az agyam az edzéseken.

KÖSZÖNÖM a válaszokat!

2012. dec. 15. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!