Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áprilisban szültem és még...

Áprilisban szültem és még szoptatom a pici lányomat, de szeretném befestetni a hajamat. Ilyenkor már szabad? Ha igen akkor milyen festékkel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség és szoptatás alatt is festettem a hajam. Nem volt/lett ebből gond. 3,5 és másfél évesek most.

Én arra szoktam figyelni, hogy amíg a hajamom van addig nem megyek a gyerek közelébe. Alvásidőben festek hajat.

2012. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mostmár szabad:)És olyannal ami tetszik:)
2012. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszodat. Olvastam más fórumokat is, ott írták azt hogy lehet és azt is hogy nem.

Gondolom akkor mindenki döntse el maga. :-)

De ha nem árt a babának akkor én befestem, mert még csak 26 vagyok de már egyre több az ősz hajszálam. :-(

2012. máj. 25. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok Fodrász a szakmám tehát nyugodtan fesd be:)De ha félsz akkor vegyél ammóniamenteset:)Sok boldogságot és egészséget nektek!
2012. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régen nagyon durva anyagokkal daueroltak, festettek a fodrászok nem havonta egyszer, hanem naponta többször, mégis egészséges gyerekük lett.Manapság már elég gyengék ezek a festékek, úgyhogy nyugodtan.
2012. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igy van és még most is sok olyan dolgot szivank be amik nem egészségesek:)
2012. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm szépen. Így most már biztosabb vagyok magamban hogy te mint fodrász mondod ezt. :-)

Akkor irány festéket venni......:-D

2012. máj. 25. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Igy van!Sok sikert!:)
2012. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan befestheted én is festettem nég terhesen is.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!