Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magadnál hordod a gyermeked/gy...

Magadnál hordod a gyermeked/gyermekeid iratát/iratait?

Figyelt kérdés

Mindig a pénztárcámban van, valamint a kis könyvét is magamnál hordom, ha a lányom velem van.

Ha anyósomnál, akkor a kis könyv ott van velük, de az íratok nálam.


Igaz, lassan 1,5 éves a lányom, de most jött rám az a para, hogy mi van ha elhagyom?! Eddig is "lázban" égtem, ha hirtelen bármilyen okmányomat vagy okmányát nem találtam.

Ha elhagyom vagy eltűnik, akkor az sem kis összegű mulatság, mire újra kiváltom őket.


Ha fénymásolatot rakok el a pénztárcámba róluk meg a kis könyvbe, akkor az ideiglenesen elég bárhol?

Pl. hirtelen kórházba kell menni az utca közepén vagy ilyesmi.

Természetesen nem előre egyeztetett hivatalos ügyekhez (bank, etc.) gondolom a másolatot.


2012. dec. 14. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom papírjai itthon vannak, nálam a bankkártyám, személyim, pontgyűjtő kártya meg ilyenek vannak :)
2012. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

nagyon jó minőségű másolatok vannak nálam az eredetiek itthon

eddig még nem volt baj ha a másolatot adtam oda az orvosnak

kiskönyvet nem hordom magamnál minek ???

2012. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Minden papírját hordom magamnàl. Taj, lakcím, adó kártyát, személyit. Kiskönyvét nem. Senki sem kiváncsi arra ha ne adj isten kórházba kerülne. A kora rajta van a kártyákon, taj számából vagy a szemelyiből tudják ki, lakcím kártyán ott van hol lakunk. Vigyázok a dolgaimra, nem aggódom hogy elhagyom... Ha elhagyom, így jártam...

Sosem tudni hol mi kell eredetiben, ezér elfér a pénztárcában!

Ennyi erővel a gyereket sem viszem sehová, mert el hagyhatom...

2012. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi sokat utazunk a 4-es úton, sokat járunk kocsival.

Még fél éves volt, amikor belénk jöttek. Nekem agyrázkódásom volt, a lányom kisebb karcolásokkal megúszta.

Akkor jó volt, hogy ott volt a kis könyve, mert azt se tudtam hol vagyok.

A mentős pedig átkutatta a táskámat és megtalálta benne.


Én emiatt hordom magamnál a kis könyvét.

2012. dec. 14. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

A lakcímkártyája nálam van, de nem azért, mert az kéne bárhova hirtelenjében, csak legyen egy helyen, mert ha itthon kiraknám, tuti nem találnám meg, ha kellene. Taj kártyának csak a fénymásolata van nálam, de a sajátomnak is :) Nem a kártya a lényeges, hanem a szám, kórházban, orvosnál is csak azt kérik, mert utána a rendszer a szám alapján úgyis kiad minden infót, nem maga a kártya igazolja az ellátásra való jogosultságot.

Különben meg vittem már a gyereket orvoshoz taj szám nélkül is, amikor véletlenül az egész pénztárcám otthon maradt, megmondtam, hogy jártunk már itt, benne kell lennie a rendszerben, megmondtam a nevét, és meg is találták pár másodperc alatt.

2012. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!