Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudtam beadni a kúpot...

Nem tudtam beadni a kúpot mert kinyomta. Viszont most elaludt. Mit és mikor érdemes csinálni ezután?

Figyelt kérdés

Babám lázas volt, nem túl magas, de mivel amúgy is nagyon rossz bőrben volt, gondoltam kúpot kap. De nem bírtam beadni neki, mert még összeszorított farpofával is kipréselte magából. Ilyen még sosem volt (nem első gyerek), gondoltam lehet hogy kakilnia kell, azért nyom. Megszoptattam, mert szopi közben szokott néha kakilni. Erre elaludt.

Szerintetek azt a kúpot még beadhatom, ha felébredt (eltettem), vagy az már kuka?

Ébreszteni nem szeretném, remélem nem megy fel nagyon a láza. (Tegnap éjjel magasabb volt, mint most, amikor mértem)



2012. dec. 14. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mélyen alszik akár álmában is beadhatod a kúpot (legalábbis én úgy csináltam a nagyfiamnál) olyankor sokkal lazábbak, nem is veszik nagyon észre.

Jobbulást.

2012. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát megébredt. Beadtam, de most meg kakilt. (Tényleg ez volt a baja).

Csak most nem tudom, adjak-e újat,vagy 5 perc alatt kioldódott, aminek kell?

2012. dec. 14. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most várj még. Azt írtad nem túl magas a láza. Inkább az éjszakátok legyen nyugodtabb. Este adnám a helyedben elalvás előtt. Bár nem írtad mekkora baba, de lehetne neki cebion cseppeket is adni, könnyebben megbirkózik a szervezete a bacikkal.
2012. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!