Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hanyadik szülinapon érdemes...

Hanyadik szülinapon érdemes először bulit csinálni a kicsi barátainak?

Figyelt kérdés
Fiúknak is szoktak?Mit csinálnak ott a gyerekek?(programok)
2011. dec. 29. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a lányomnak 1 évesen is volt.


nincs a közelbe családtag, és amúgy is sokszor van nálunk vagy más gyerekes ismerösöknél találka (délután anyukák össze rakjuk a kölkeinket).


így pont a szülinapjára meghívtam azokat akikkel amúgy is össze járunk. neki egy ugyan olyan nap volt mint máskor amikor összejövünk az anyukákkal.


egy kisfiu annyi idös mint a lányom, náluk igen nagy volt, gyerekekkel, családdal.

2011. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi konkrét szülinapi bulit 3 éves kortól rendezünk/rendeztünk minden gyereknél, akkor már jobban felfogják, mi is történik velük, akkor már inkább szól nekik, mint a szülőknek, lehet programokat szervezni (játékok, bohóc, bábszínház...) stb.


Az első két szülinapot csak családi körben ünnepeltük.

2011. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 évesen még biztosan nem fogunk tartani (pár hét múlva lesz 1 éves), ha 2 évesen szeretné, akkor lesz. Fiúknak is szoktak, persze :-)

Ha otthon tartják, akkor gyerekek játszanak, kísérő szülők beszélgetnek, esznek. Ha nem otthon, akkor mostanában játszóházban tartják, ki lehet bérelni zárt körű "buira" pár órára, torta, mini tűzijáték, és persze itt is játék. Esetleg bérelt bohóc... bár én ezt már túlzásnak tartom.

2011. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én először az 5. szülinapján hívtam meg a barátait,a Mcdonald's-ba hívtuk őket,mert még nem volt 1 éves a tesó,nem akartam a napirendjét megzavarni.

A 6.szülinapot már itthon tartottuk,10 fiú volt nálunk,azóta nem tartok:)!

De a fiam 3 éves kora óta jár szülinapokra.

2011. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 évesen volt először, mondjuk csak 3 gyerek jött köszönteni :)

Középsőben, nagycsoportban már nagy buli, alsóban meg pláne :)

Fiúnak is, persze!!!

2011. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!