Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik ti milyen fájdalomcsi...

Kismamik ti milyen fájdalomcsillapítót szedtek?

Figyelt kérdés
Ma átestem egy gyökér kezelésen,és eléggé fáj. Még bírom de már kicsit szenvedek. A gyógyszertárba nem adtak semmit,ezért felhívtam az orvosom hogy mit vehetek be. Ő Algoflexet mondott,de a tájékoztatón azt olvastam hogy terhesen nem szedhető! Most kicsit kétségbe vagyok esve! Ti bevennétek? 12hk
2009. aug. 19. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2009. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon fejfájós voltam,de egyszer sem vettem be semmit.Bár nekem azt mondták,hogy nagyon ritkán esetleg egy fél Algopyrin.De most vagyok 24 hetes és eddig semmit nem vettem be.
2009. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12 hetesen nem! Én is fejfájós, migrénes voltam, bár szerencsére a terhesség, majd szülés után szinte teljesen megszűntek, de ha időnként elő is jön, és már nem bírom, akkor panadol extrát (felet) szoktam bevenni. De itt ajánlotta valaki a Paramx Rapidot. De ennyire a terhesség elején inkább ne vegyél be!
2009. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12 hetesen már beveheted ami t az orvosod mondott. A gyógyszertárban mindig azt mondták nekem is, hogy semmit nem szabad, de én megkérdeztem az orvosomat, aki azt mondta, hogy mindegyiket lehet szedni, persze csak ha nagyon muszáj. Én Algopyrint vettem be egy féllel ha szétment a fejem, de én máskor is azt szedek. Azzal , hogy szenvedsz többet ártasz a babának mint egy fél gyógyszerrel.
2009. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,nem mertem bevenni az Algoflexet nemrég vettem Paramax Rapidot. Muszáj volt bevennem mert már enni sem tudtam,és a fejem is lüktetett. Most már jobb,remélem nem lesz baja a babának. (Amúgy már 12 hetes elmúltam pár nappal)
2009. aug. 19. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a kicsinek!!Én mikor 13hetes voltam a kisfiammal nagyon szenvedtem a fogfájástól algopyrint vettem be egy héten keresztül.Szerencsére semmi baja nem lett a kisfiamnak már 16hónapos.
2009. aug. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!