Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kellemetlen kérdés de feltehet...

Kellemetlen kérdés de feltehetem?!

Figyelt kérdés

szülés után vagyok 3 héttel.

amikor a nagy dolgomat végzem az eléggé érdekes.

nem tudom hogy a beleim miatt vannak-e amik még nem

rendeződtek odabent,de nekem akkorák a székleteim

mint egy lónak..de komolyan.

bocsánat az elemzésért, szóval órmotlanul nagy adagokat produkálok.

ez mitől lehet ?.. nincsenek gondjaim nincs szorulás jól vagyok csak hát ez a mennyiség eléggé elrettent.


bocsi ha valakinek kellemetlen a kérdés,de izgulok emiatt.



#wcézés
2012. dec. 5. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Biztos olyat eszel, és sokat. Most már a baba kint van, nem eszi bent meg a felét. :)
2012. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát az étvágyamtól nem lehet.

sajnos nem bírok még enni olyan jó adagokat igazán..csak azért eszek meg iszok mert szoptatok és hogy legyen elég tejem,és olyanokat se eszek ami puffasztó vagy ártana a babának..

szerintem a szülés miatt lehet a beleim még nem olyanok mint régen még :)

2012. dec. 5. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasmenésem volt és nem tudtam hogy honnan jöhet ennyi. Pontosan egy hónapig alig tudtam kimenni a házból
2012. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szervezet már nem tart vissza semmit a baba miatt, lehet, h tisztul is a bélrendszered. Ha iszol szootatós teát attól is lehet. Mindenesetre nem hiszem, h baj.
2012. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem iszok szopis teát, de én se gondolom hogy gond lenne csak olyan érdekes.

de hát igen másnak meg lehet hasmenése van ..

2012. dec. 5. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez baj lenne. Nekem az utolsó hetekben szorulásom volt, bogyótermés. Mikor megszültem jobb lett a helyzet.
2012. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elsö gyereknel ugyan ez volt nekem is... Csak tisztul a szervezeted, nagyon sokat elraktaroztal amikor terhes voltal es most a sok "felesleges" anyagtol szabadulsz, gondolom gyorsult is az anyag csered. 1-2 honap es vege :)

A masodiknal nekem is mar ment a hasam...

Egyik sem kellemes, de elmulik :) Adj idöt a szervezetednek regeneralodni.

2012. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!