Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan szülő, aki ma...

Van itt olyan szülő, aki ma megkapta a CSP-t? [Bőv. Lent! ]

Figyelt kérdés

Nem panaszkodok, nem is nagyon izgat ez a téma.

Emiatt kérdem csak:


Több szülő ismerősöm mondta, hogy ma reggel megkapták a CSP-t. Gondolom a hétvégi (szombati) munkanap miatt.

Nem tudom, hogy hol volt munkanap, melyik intézménybe. Ennek nem jártam utána.

Viszont én semmit sem kaptam. Nem aggasztana a dolog, ha nem 2 emeletes házzal arrébb kapta volna meg kapásból 3 anyuka is a CSP-t. Szóval még azt se lehet mondani, hogy két külön megyében/városban/faluban lakunk.


Ráadásul a novemberi CSP-t sem kapta meg pár szülő "időben" csak a normál kiutalási nap szerint. Tehát nekik nem volt előre utalás, mint az országban lévő többi szülőnek.


Emellett pár perce az egyik anyuka mondta, hogy rajta van a CSP a kártyán, de nem tudja levenni, nem tud hozzáférni. Hiába kér kifizetést a bankból, nem adják ki.

Nincs hitele meg semmi ilyesmi, szóval nem emiatt nem tud hozzáférni.


Tudna valaki valami infót adni?


2012. dec. 3. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én OTP-s vagyok, nekem még nem jött meg.

Ennyi infóm van csak.

2012. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erste,Bp, nem jött meg.
2012. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

CIB: még nincs.

De én úgy tudom, hogy ma utaltak, tehát holnap lesz a számlán. Hiába volt szombat munkanap...

2012. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szintén OTP és nem jött meg
2012. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
erste vidék (pest megye) nekünk sincs
2012. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor megint megy a sz.r kavarás :]


Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 3. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
K&H sem.
2012. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Raiffesen, Pest megye, nincs rajta,de pl gyedet kaptam, a munkahelyem kifizetőhely, màr reggel 7-kor csipogott a telefon.
2012. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!