Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy szülő tényleg egyformán...

Egy szülő tényleg egyformán szereti az összes gyerekét?

Figyelt kérdés

Attól most tekintsünk el hogy van olyan család aki kitagadta az egyik gyerekét...


Akiknél minden gyerek otthon lakik azok a szülök mindegyiket egyformán szeretik? Van olyan hogy az egyiket jobban szeretik valami miatt? A szülők mindig azt mondják a gyereknek hogy egyformán szeretik őt is és a testvéreit is.


2012. nov. 19. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekem teljesen egyformán szeretem.És ha választanom kéne ki van zárva,hogy tudnék.Tűzbe mennék a lányaimért!Ők az életem értelmei.Az már más kérdés,hogy mindkettőben mást szeretek,de ettől még teljesen egyformán.A kisebb lányom 6 hónapos,a nagyobbik februárban lesz 4.
2012. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A normális szülő igen. Pl. az én szüleim és az apósom.

A nemnormálisak nem. Pl. az anyósom.

2012. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
anyósom nem. de egy normális családban biztosan! ha egyiknek veszne valamit,akkor a másiknak is, ha csak 2 szelet kenyér van,de 3 gyerek,akkor egyformán osztja el... stb. olyan biztos van,hogy az egyik gyerek rosszabb,virgoncabb,csínytevőbb,mint a másik,több vele a gond, de kétlem,hogy kevésbé szeretné.
2012. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!