Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyós titokban elvisz tőlünk...

Anyós titokban elvisz tőlünk játékokat!?

Figyelt kérdés

Pár hete mikor elvittem a gyerekeket anyóshoz, megdöbbenve fedeztem fel néhány játékunkat náluk. Babák, mesekönyv, plüss. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy csak azért vitte el, hogy kimossa, letisztítsa őket. Furcsálltam, mert én is rendszeresen takarítom a játékokat...

Most viszont nem hajlandó visszaadni azokat, mert a másik unokának megtetszettek!!!

A másik unoka vele lakik az anyjával, tele a szobája fischer price-okkal, minden hónapban kap valamit, az enyémek meg ünnepekkor is maximum valami filléres kínai műanyag vackot.

A férjem nem akar belefolyni, de engem mélységesen felháborít, hogy tulajdon képpen ellopja a játékainkat és a kis kedvencének adja. Én is pénzért veszem ezeket, a gyerekeim is játszanának velük.


Úgy döntöttem legközelebb felpakolom a cuccokat, és szó nélkül visszahozom. Bunkó lennék?


2012. dec. 3. 11:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem itt egy gáz dolog van:


AZ, HOGY A NAGYMAMA NEM EGY UGYANÚGY SZERETI AZ UNOKÁIT!!!!!


Ezek után már csak hab a tortán, hogy a GYEREKEIM játékait késedelem nélkül visszaviszem a jogos kistulajdonosoknak.


És most te is érezd magad lecseszve kérdező, mert nem tudom, miért habozol egyáltalán. Nem szorul el a szíved, ha esetleg otthon azt látod, hogy a gyerekeid olyan játékot keresnek a polcon, amit anyós meglovasított??? Nem a szívem szakadna meg:-(

Kicsit te is szégyelld magad!

2012. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
* nekem a szívem szakadna meg....
2012. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Kíváncsi vagyok :)
2012. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!