Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kovetkezo heten korhazba...

Kovetkezo heten korhazba megyunk 2 eves 4 honapos fiammal. Mit ne felejtsek itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hereserv mutet lesz. Akik mar atmentek ilyenen, a tapasztalataira is kivancsi lennek. Koszonom a valaszakot! Szep napot!


2012. dec. 2. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 4 napot feküdtem bent a lányommal, magas láza volt, amit semmi nem vitt le.

Na szóval, kis Tv-s DVD lejátszó, sok mese dvd, mert nagyon unalmas bent, azzal le lehet kötni.

Üdítő, konzervek, tartós kenyér. Én nem kaptam enni, ezért jó volt a hideg kaja, délben hozott a férjem nekem ebédet.

Gyereknek keksz, ropi.

2012. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kaját,innivalót mindkettőtöknek.nálunk volt h este fél 9kor hoztak vacsit :-o vittünk egy ócskább laptopot zenét hallgatni,dévédézni.sokféle játékot vittem,könnyen tisztíthatóakat.meg ceruzát,gyurmadolgokat.sok könyvet is.
2012. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alvós dolgot(amivel szeret együtt aludni), kedvenc játékok, könyvek, enni valók. Tisztálkodási szerek, pizsamák, evőeszköz, stb.
2012. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!