Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van Nyíregyházán a 4 hós...

Hol van Nyíregyházán a 4 hós csípőszűrés? Mibe érdems öltöztetni a babát? Mit ne felejtsek itthon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk csak alulról kellett levetkőztetni. Hosszú újjú bodyt adtam rá, harisnyát, nadrágot s pulcsit. Nadrágot harisnyát levettük, bodyt felhajtottuk, pelenkéból ki kellett bontani, s megtekergette a lábát. 10 percig voltunk bent.

Kiskönyvet kellett vinni. Szokásos dolgokat vidd magaddal.

Pelenkázáshoz dolgok, váltás ruha ha leenné magát, ha tápszeres akkor kaja, cumi, textil pelenka, ha iszik tea vagy víz.

2009. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kórházban van. De én magánrendelőbe vittem a kisfiamat, nem akartam a sokféle embere közé bevinni.

A magánrendelő a Krúdy ház alatt van. 6000 Ft-ot kellett fizetni, vinni kell a kiskönyvét. Úgy öltöztesd ahogy szoktad, nem kell semmi extra.

Ezen a számon tudsz bejelentkezni: 30/406-36-11

2009. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!