Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem unjátok még a csp kérdéseket?

Nem unjátok még a csp kérdéseket?

Figyelt kérdés
Engem annyira irritál, én is várom a családit, mert nekem is szükségem van arra a 12.000 forintra is ugyanúgy mint másnak, de nem kérdezgetem állandóan hogy mikor jön már. Tudom hogy minden hónapba 5.éig megkapom. Miért kell ennyi kérdést feltenni róla? Mikor tudjátok, hogy 30.án meg elsején nem szokott a számlán lenni. Titeket nem idegesítenek az ilyen jellegű kérdések?
2012. dec. 1. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz mindenkire, hogy azért várja ennyire, mert a megélhetésük függ rajta. Már többször olvastam ilyen cs.p.-s kérdéseknél, hogy az anyuka nagy boldogan leírta, hogy milyen jó, hogy végre megjött a családi, most gyorsan megy a szépségszalonba és elveri az egészet. És nem, ezt nem viccnek szánta.
2012. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem,kedves kérdező nem unjuk:)Azért nem árt vele tisztában lenned,hogy sajnos nem minden embernek adatik meg az életében,hogy anyagi biztonságban és jólétben éljen.Ez sajnos nem minden esetben önhiba!Tudod nagyon sokan vannak akik egyedül nevelik a gyermekeket és mindegy hogy egyet-kettőt vagy hármat vagy éppen többet.Tudod ebben az esetben nagyon nagy szókség van a pénzre akármilyen kevéske is.És! még nem említettem,hogy mi van ha valaki ráadásul albérletben lakik ami szintén nem kis kiadás.Tudod nem lehet arra gyereket szülni hogy majd 10 vagy 20 év múlva jobb helyzetben leszünk.Akkor kell elfogadni amikor jön.De nyugi mert ha jobban utánna nézel szinte soha nem jön jókor egy gyerek,ugyanis mire megtervezed a "jó időben"történő érkezését és rájösz,hogy a 9 hónap alatt nem csak a te tested változott meg hanem esetleg a helyzeted is(lehet rossz irányba)akkor már hiába mondod hogy jajj,majd 20 év múlva szülök.És tudod nem kis idő mire felnevelsz egy gyereket ha 40 évesen szeretnél gyereket vállalni megéred a felnőtt korát???????Szóval örülök neki hogy egyenlőre biztosnak tudhatod a mindennapi kenyeredet de ettől még vannak akiknek ez a kis aprópénz a megélhetés!Inkább segíteni kellene ezeken az embereken,mert ne adja Isten te is közéjük kerülhetsz.Joguk van a pénzükhöz és csak hagy értesítsék egymást affelől,hogy megérkezett e vagy nem.Látod köztük szegényen is van összetartozás!Ez a nem mindegy.Legyen szép napod.
2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és persze megértem, hogy valakinek nagyon nagy szüksége van a pénzre, de pont azoktól az anyukáktól irtózom, akinek nem a mindennapi megélhetésre kell, mint például a 11es írt. Sok ilyet láttam én is. Nem az a bajom hogy feltesznek egy kérdést, mert ez az oldal arra van, de amikor felteszel egy kérdést, kidobja hogy már 100 ilyen van, és akkor talán beleolvasok, vagy megnézem a MÁK oldalát. De mikor már a századikat látom, hát mit ne mondjak kicsit unalmas.
2012. dec. 3. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!