Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem unjátok még a csp kérdéseket?

Nem unjátok még a csp kérdéseket?

Figyelt kérdés
Engem annyira irritál, én is várom a családit, mert nekem is szükségem van arra a 12.000 forintra is ugyanúgy mint másnak, de nem kérdezgetem állandóan hogy mikor jön már. Tudom hogy minden hónapba 5.éig megkapom. Miért kell ennyi kérdést feltenni róla? Mikor tudjátok, hogy 30.án meg elsején nem szokott a számlán lenni. Titeket nem idegesítenek az ilyen jellegű kérdések?
2012. dec. 1. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem idegesít:)
2012. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Az sokkal rosszabb, hogy sokan úgy nevelnek gyereket, hogy a CSP a fő bevételük.
2012. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
engem is idegesített az elején (amikor elkezdtem használni ezt az oldalt) aztán hozzászoktam.
2012. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem arányaiban nincs is olyan sok ezzel kapcsolatos kérdés, azért tűnik fel neked mert zavar.
2012. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Arányaiban nem az zavar, hogy várják-bár ha tudjuk hogy meddig kell megérkezni akkor nem értem minek...


Sokkal szomorúbb,hogy kb mint a karácsonyt úgy várják, tehát ez a fő bevételi forrás..

2012. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És ez az 501. kérdés, na bravó!
2012. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már én is hozzászoktam, annyira nem idegesít. Legtöbbször meg sem nyitom.
2012. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon meglepett ez, mikor először itt kezdtem olvasgatni. Nem gondoltam volna, hogy ennyire napra pontosan ki van számolva valakinek pl. a mindennapi ételre való pénze, és így nevel gyereke(ke)t. Engem ez lepett meg. Lehet, hogy ugyanaz az 5 kérdező jön mindig, de mindig elszomorodom, mikor látom, hogy valaki megint számolja a napokat.
2012. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is valahol az útólsóval értek egyet. Oké, hogy néha elfogy a pénz mert betegek lettek vagy valami közbe jött de így élni, hogy minden hónapban azon izgulni, hogy egy két nappal előbb utalják hát én nem bírnék.

Inkább elemnék este takarítani vagy bármilyen másodállást bevállalnék.

2012. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értelek kedves kérdező! Mi az hogy ennyiszer fel tenni? Szerinted 300 kérdést felváltva tesz fel 3 ember? Én megértem őket...csak gondolj bele...lehet hogy a hónapban vesztette el az apuka a munkáját, vagy egy rohadt drága gyógyszerre kell...azért mert a kérdést látod...ne ítélkezz!
2012. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!