Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még nem aktuális, de mi van,...

Még nem aktuális, de mi van, ha nem fogok tudni orrszívót használni?

Figyelt kérdés
Egy dologtól undorodok olyan szinten hogy ha beszélek róla, meglátom, más beszél stb. akkor hányinger jön rám és az az orrváladék... És ugyanígy van a párom is. Ha lesz gyermekünk, hogy győzzem le ezt az undort mikor pl. beteg lesz? Nem akarom elhányni magam, de most hogy erről írok is öklendezek szóval, ki hogyan győzte le az undorát?
2012. nov. 21. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyereked lesz. Nem fogsz undorodni tőle.
2012. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha meg lesz a baba átértékelődik benned minden és mindent meg fogsz érte tenni, hogy minél hamarabb meggyógyuljon. Nem lesz semmi probléma.
2012. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy legyen, de én ezt valahogy el sem tudom képzelni. Megemlítettem a páromnak, és a szája elé tette a pulcsit mert rosszul lett :D
2012. nov. 21. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2012. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
22 :) Mondom még nem aktuális, majd max 3-4 év múlva, csak most bennem babaláz ég és sokszor eszembe jutnak ilyenek :D
2012. nov. 21. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:

És miért pont az orrszívás?:D

Mert azért pl. a szülés az durvább, ott aztán tényleg folynak ki fura dolgok:D

Egyébként 2 gyerekes, 16 hkm vagyok:)

2012. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kényszer rávisz majd :) A férjemnek a hányásszagtól lesz leküzdhetetlen hányingere, mégis tartotta már a lányom homlokát hányáskor, és még csak szaladnia se kellett utána a vécére, megúszta :)
2012. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem a takony a fő ellenségem, bár a szülés se lehet túl guszta. :) Köszi a válaszokat :)
2012. nov. 21. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, amikor taknyos lesz a gyereked és szívni kell az orrát, Te leszel a legboldogabb, hogy sikerült kiporszívózni a taknyot és nem lesz arc- és homloküreggyulladása! :)))
2012. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem az undor lesz a legnagyobb bajod. Meg is fogod nézni, mi jött az orrából, milyen a színe, az állaga (persze nem kell kézbe önteni), de ebből tudod majd, a betegség melyik stádiumában van a gyerek.
2012. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!