Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a kupon nem átverés? Ha...

Ez a kupon nem átverés? Ha elutalom az összeget, akkor valóban megkapom az emailomra? (4d) A többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

És oda az emailomra érkezett visszaigazolást kell vinnem? Volt már valaki ilyennel?



2012. nov. 15. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyet nem is láttam.A helyedben azt csinálnám,hogy holnap felhívnám a 4D-s rendelőt és megkérdezném hogy valóban létezik-e az akció,illetve milyen formában kell vinni az igazolást,vagy akármi mást is,hogy igazold.

Ezek előtt semmiképpen nem utalnék.Alapvetően nem vagyok bizalmatlan,de sosem lehet tudni...

2012. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Az összes kuponos dolog így mőködik. Megveszed.elutalod,kinyomtatod a kupont,amit viszel magaddal.Felhívod őket,időpontot egyeztetsz.

Nekem soha semmi problémám nem volt.Voltam így fodrásznál,kozmetikán,masszázson negyed áron.

2012. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ilyen kuponos oldalakon rendelni elég sokmindent, még sosem volt baj.
2012. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem átverés. Mi is több ilyen kuponos akciót kihasználtunk már.. az utazáson, a fodrászon, műkörmösön át a fényképes hűtőmágnesig, soha semmi probléma nem volt.

(Ilyen kupont én is vettem a Babakasszán egyik nap :) )

2012. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ezek így működnek, nyugodtan elutalhatod.

Én a múltkor 75.000 Ft-ot utaltam el ugyanígy egy kuponért, (az egy horkolásgátló műtét volt egyébként a férjemnek :)) semmi gond nem volt.

Kinyomtatod a visszaigazolást, kérsz egy időpontot, és elcsattogsz...és tátod a szád, hogy milyen gyönyörű a babád!!!! :)


Jó mozizást!!! :)

2012. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!!!:)))
2012. nov. 15. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú, ez nekem is tetszik! Szerintem sem átverés, és én is veszek kupont! Köszi, hogy belinkelted :-)!
2012. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én érdemben tudok nyilatkozni és erről a helyről:) 2 éve is ilyen kuponnal ugyanitt a genesisnél voltunk 4 d!Nagyon kedves aranyos alkalmazottak vannak,szép igényes hely,és jó minőségű felvételt kaptunk,aludt a babám mikor mentünk és még egy csokival is megkínáltak,hogy aktívabb legyen és jó felvétel készülhessen! abszolút pozitív!ajándékba pedig egy képkeretet is kaptuk egy általunk kiválasztott fotót tettek bele , ez karácsony előtt volt szintén!
2012. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megrendeltem, beirtam az emailom, de nem jott ra visszaigazolas. Ez baj? Csak az oldal irta ki, hogy ez az azonosito, meg a szamlaszamot, amire utaljam a penzt. De azt is irta , hogy az adatok emailon is megerkeznek par perc mulva. Ez tegnap este volt, azota sem jott az emailomra toluk level.

Merjek igy utalni?

2012. nov. 20. 18:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Megerkezett, csak a levelszemet mappaban volt:))
2012. nov. 20. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!