Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, ha egyetlen egy...

Anyukak, ha egyetlen egy tanacsot adhatnatok at a gyereketeknek az eletben mi lenne az?

Figyelt kérdés
Melyik tanacsnak venne a legnagyobb hasznat az eletbe szerintetek? Csak kivancsisagbol kerdem.
2012. nov. 14. 10:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
Úgy éljen, hogy ne kelljen nekünk szüleinek szégyenkeznünk miatta, legyen szeretetteljes, boldog, és tisztelje a többi embert.
2012. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
2012. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
A jóakarat és a lehető legtisztább lelkiismeret az alapja a boldog életnek!
2012. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen IGAZ EMBER!
2012. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
jóisten:DDD valami idióta barom még ezeket a válaszokat is képes lehúzni:DDD
2012. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Take it easy, az élet egy nagy kaland!
2012. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem én voltam, de nem értek egyet azokkal, akik szerint a legjobb tanács az, hogy ne okozzunk csalódást a szüleinknek. Szerintem ezzel max. lelkifurdalást gyártunk, de hasznosat nem teszünk. Minden kor más, minden korosztály más, és igenis számtalanszor csalódást okozunk a szüleinknek, ahogy ők is nekünk. Miért kell ezért nyomasztani szerencsétlent? Nincs így is épp elég megfelelési kényszer és önbizalomhiány az emberekben? SZerintem az egyetlen tanács, amit egy szülő adhat a gyerekének, hogy igyekezzen minél boldogabb életet élni, mert túl rövid ahhoz, hogy görcsöljön apróságokon, pl. azon, hogy mit szól egyes tetteihez az anyja!
2012. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat es, hogy ennyien irtatok. Sajnalom, hogy idetevedt egy lepontozo mert en szivesen olvastam minden valaszt sot kaptatok is egy zold kezecsket. Az ok amiert a kerdes megfogalmazodott bennem: olvastam valahol, hogy egy kislany meghallt a biciklije miatt amit vedett mert el akartak tolle venni nagyobb gyerekek es ugy megutottek szegenyt, hogy meghallt. :( Ekkor az merult fel bennem, hogy talan a legjobb tanacs az lenne amit a gyerekemnek adhatok, hogy tanulja meg melyik harcot erdemes megvivni es melyiket nem. Mert az eletben lesznek majd olyan esetek es jonnek olyan emberek akik el akarjak venni azt ami az ove vagy bantani akarjak. Senkinek nem lenne ehez joga de ha megis igy van akkor engedje el.

Koszi megegyszer mindenkinek

2012. nov. 14. 16:18
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

16-os a kérdés az volt: ha egyetlen tanácsot adHATnátok a gyerkenek mi lenne az!!!!


sztem igenis minden szülő szeretné, ha büszke lehetne a gyerekeire, nem szégyenkezni kellene miatta. persze ezt nem súlyolja a gyerekbe senki- de ha adhatna tanácsot ezt adná!!!!


Nem kell már ezt is kritizálni!!

2012. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
nahh, azért tart itt ez a világ, mert... Néztétek? Az első oldal, nagyrészt csak azzal van tele, hogy legyél önző, szard le a többi embert, állj ki magadért.... Hát látszik, sokan éltek már eddig is azzal ,h megosztották eme bölcs tanácsokat gyermekeikkel! (akinek nem inge...)
2012. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!