Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a cumizásról?

Hogyan szokjak le a cumizásról?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és cumizok de le akarok szokni segítsetek mert nem tudom hogyan szokjak le!

Próbáltam már úgy hogy a cumimat eldobtam egy kukában de az egyik boltban láttam egy cumit és megvettem így újra cumizok nem tudom miként tudok leszokni ti gyerekeitek hogyan szokott le? :D

Hátha az segít.

Előre is köszi a válaszokat!



2012. nov. 10. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly??
2012. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen az
2012. nov. 10. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hűha meglepett ez a kérdés :)

Én kb. 11éves koromig szoptam az ujjam, szóval tudom milyen érzés lehet ez számodra. Engem is próbáltak leszoktatni és én is akartam, de egyszerűen nem tudtam nélküle "létezni". Aztán egyszer a szomszéd fiú aki 2évvel idősebb tőlem átjött és meglátta hogy szopom az ujjam és kinevetett. Hát ez nekem olyan rosszul esett, hogy onnantól kezdve "leálltam" az ujjszopizással.

Tudom, hogy nem segítettem a válaszommal, csak gondoltam leírom az én történetem.

2012. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent tudok tanácsolni, fogalmam sincs. Soha nem találkoztam még ilyennel. Azt hallottam, hogy szoktak olyan csinálni, hogy valami keserű, rossz ízű valamivel bekenik a cumit (talán keserűméz).
2012. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
KAMU
2012. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, az a baj, hogy ilyesmivel viccelni szerinted poén. Nagyon "menő" szokás manapság ez a cumizás tinik körében, csak az a baj, hogy a pszichológia szerint ez kóros lelki fejlődés eredménye. Nevethetsz rajta, de a társadalom nagy része így is beteg, és félelmetes belegondolni, hogy a cumizó tizenévesek lesznek egyszer valaki szülei. Előre sajnálom a következő nemzedéket, és téged is, amiért itt tartasz. Pszichológust javasolnék, akár cumizol, akár csak viccesnek tartod a témát. Komoly gondjaid vannak, ideje lenne szembenézned vele!
2012. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!