Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után változott valamit...

Szülés után változott valamit az orgazmusod természete?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen megszünt a vaginális, kizárólag klitoriszon "keresztül" vagyok rá képes.
2012. nov. 8. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb nem volt soha vaginális, de miota megszültem, volt két ejszaka hogy arra ébredtem, hogy orgazmusom van, ilyen azelött sosem volt. (Es nem a férjemtöl) Biztos töbször is lehet, csak nem ébredek rá mert miota megvan a babám szerintem egy évig is kihuznám szex nélkül. :(
2012. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hasonló tapasztalataim vannak mint a kedves első válaszolónak :)
2012. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csatlakozom az első kettőhöz:-) Álmomban, spontán és nem hüvelyi úton nekem is van.
2012. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos hüvelyi nincs úgy hogy szeretkezem a férjemmel szülés óta,de csikló orgazmus és amit te is említettél az rendszeresen van.
2012. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen! Sokkal erősebb lett. :))


Nekem egyébként szoptatás alatt voltak olyan tüneteim, mint az előttem szólóknak, de én a szoptatások és terhességek alatt legszívesebben száműztem volna a szexet az életemből, a libidóm a mínusz alatt volt. :)) Aztán a szoptatás abbahagyása után megszűnt, és sokkal jobb a szex azóta.

2012. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyiban változott, hogy hamarabb eljutok a csúcsra, de kevésbé intenzív, mint előtte volt. Pedig nem is hüvelyi úton szültem, hanem kétszer császárral.
2012. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz. Nekem is a szoptatás miatt kevésbé van kedvem a szexhez, ha van is, akkor a cici tabu, nem tudom összeegyeztetni a szoptatás-szex ügyet... Ti hogy vagytok ezzel? Nekem is hamarabb van orgazmusom és kevésbé intenzív, és az elején nagyon fáj, szúr..pedig 4 hónapja szültem. És álmomban nekem is van néha orgazmusom, kinosnak élem meg. Mit lehet ez ellen tenni?
2012. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!