Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha meglesz a második bébi, és...

Ha meglesz a második bébi, és az elsővel gyesen vagyok, akkor jár az gyed majd, ill. a gyes is az első baba után?

Figyelt kérdés
Ezt egy könyvelő ismerős mondta, nemtudom, h igaza van-e. 2,5 éves lesz a kisfiam, mikor érkezik a tesó, ezurán jár még félévis a gyes rá, párhuzamosan pedig kapom a gyedet is? Én úgy tudom, h egyszerre csak egyféle ellátás jár, igaz? Gondolom a családi duplán kapom, de nem hiszem, h gyest és gyedet is kapnék egyszerre...
2009. aug. 13. 05:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak egy ellátásra vagy jogosult, persze családit két gyerek után kapsz majd.
2009. aug. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy-vagy!Persze inkább a gyed-et választod gondolom majd!Csak ne felejtsd el időben lemondani a gyes-t!
2009. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!