Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék filly álomkastélyt...

Hol tudnék filly álomkastélyt venni? Akár új, akár használt?

Figyelt kérdés

Kislányom meg van érte veszve, egy külföldi újságban látta, és mindenkinek azt mondogatja, hogy ő azt kér karácsonyra. Szeretném megvenni neki, mert imád pónizni, tudom, hogy rengeteget játszana vele. De egyszerűen égen-földön nem találtam, sem újan, sem használtan.

[link]

Kérlek segítsetek!!



2012. nov. 3. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Rendeld meg Amazonrol


[link] s,aps,0&rh=i%3Aaps%2Ck%3Afilly%20schloss

2012. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
müller drogériában nézted? ott rengeteg játék van
2012. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, a második linknél is eladó még a kastély, hiába járt le az aukció, még nincs eladva. Írni kell az eladónak, hogy megvennéd!
2012. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, már én is átnéztem minden aukciós oldalt, de erre pont nem akadtam rá.

Köszi!

2012. nov. 3. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz, hetente járok ki ausztriába hozok neked:-) a mi gyerekünk is póni függő én tavaly vettem neki kint ilyet is meg a tornyos is van ami liftes, sztem talán az még jobb is. Ha érdekel küldök képet. Meg tuti lesz megint pony adventi kalendárium, az mikulásra jó:-) Azt is tudok hozni....
2012. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Húúú, nagyon köszi, nagyon kedves vagy. Most találtam kettőt írtam nekik, ha nem lesz eredménye jelentkezem privátban. Tudom melyik a liftes, de kislányom nem azt nézte ki. Amúgy Ausztriában hol lehet venni? Nekem is járnak ki ismerőseim,hátha tudnak ők is hozni, ha arra járnak.
2012. nov. 4. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Interspar, Toys játék áruház.
2012. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi,intézkedem
2012. nov. 5. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!