Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neurológusnak vagy Dévényesnek...

Neurológusnak vagy Dévényesnek hinnétek inkább gyermeketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Neurologus
2012. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neurológusnak. A dévényesnek fizetsz azért, amit csinál, így ha kifogsz egy "rosszabbat" akkor lehet, hogy csak a pénz miatt járatna titeket.
2012. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neurologus
2012. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mind a kettő lehet rossz szakember. Gyógytornászként találkoztam már pocsék neurológussal, aki olyan dolgot nem vett észre egy stroke-on átesett betegen, ami szakmai hiba... (És találkoztam már rossz gyógytornász-szakemberrel is...) Kérdezz meg más neurológust és gyógytornászt is, nekem ez a véleményem.
2012. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mivel kapcsolatban. Mind a kettő tévedhet, én kikérném még egy neurológus ill. dévényes véleményét! (Egyébként nekünk nagyon jó dévényesünk volt, a nagyobbik öcsém nagyon sok fejlesztésre szorult, és amikor a kisebbik is koraszülött lett, elvittük hozzá, de ő rögtön mondta, hogy neki nem kell fejlesztés. Szóval nem húzott le pénzt :) )
2012. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ösztönből azt mondanám, hogy a neurológusnak.

De tapasztalatból mást kell mondanom.

Fiam hipotónon született, beutaltak Dévényre, még az újszülöttes orvos. A mi városunkban ingyen volt, tehát itt a pénz nem volt téma. Mivel a Dévényes 2 hónaposan fogadta először, a gyerekorvos azt mondta, hogy addig ne várjunk, menjünk Pestre a neurológiára. Ott a neurológus az alapján, hogy a férjem azt mondta, hogy kicsi korában nem ült egyenes háttal az iskolapadban, megállapította, hogy apai ágon örökölt enyhe izomgyengeség. Biztos, hogy kicsit le lesz maradva a mozgásfejlődése, sose lesz élsportoló, talán kicsit gyengécske lesz, de nem kell vele csinálni semmit.

Nos, mivel a Dévényes beutalónk még megvolt, elkezdtük 2 hónaposan. A gyógytornász egyáltalán nem úgy látta, hogy kutya baja. 6 hónapos koráig kezelte hetente egyszer, és akkor mondta, hogy nem kell már többet mennünk, mert már túl előrehaladott a fejlődése. Most 2,5 éves, és komolyan mondom, bármelyik gyereknél ügyesebben rúgja a labdát. Focista akar lenni. :)


De ez csak egy történet, nyilván van ellenkezője is, dögivel. Mindössze azért írtam le, mert ez alapján azt kell mondanom, hogy pusztán azért, mert a neurológus egy komolyabb, magasabb státuszú foglalkozás, még nem biztos, hogy minden esetben nála van az igazság!

2012. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatból mondom, hogy Dévényesnek.

Az első gyerekemmel 2 évig jártunk. A fejl. neurológiára szintén.

Most úgy néz ki a kicsit is vinnem kell, de a neurológiát ezúttal kikerülöm, egyből dévényeshez viszem.

2012. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!