Ha a férjed jol keres?

Figyelt kérdés

férjem nagyon jol keres havi fél millió ft ebből lejön pár hitel(kettö darab) számlák


kérdem én akkor mit akar még tőlem lenyúzni mikor gyeden voltam havi 30at átutaltam neki a többiből meg vettem gyerekruhát illetve ha kellett még élelmiszert magamra nem költöttem semmit. most gyesen vagyok terhes is van egy két éves lányunk)

most nem tudom mit vár van 30 zer ft azt is adjam oda? nekem kell orvoshoz járni ha a ygerek beteg gyógyzserekekt venni és uram atyám alanmagamra is költenék egy kicsit. ez igy lesz januárig. de olyan kérdőre vont hogy hol van a hai 20 zer ft. na az neki hol oszt hol szoroz?

minden pénzem adattam anno a házba mikor építkeztünk ne akrjon több bört lehúzni rólam .mit tegyek? adjatok tanácsot.

adjak minden pénzt oda és kuncsorogjak ha kell erre arra,Alázkodjak meg még jobban?


2012. okt. 15. 16:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%
Azzal lehet ilyesmit megcsinálni, aki hagyja.
2012. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
Úgy látom, nem lehet normálisan se válaszolni, úgy is lepontozzák az embert...
2012. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%
16-os válaszoló vagyok! Köszönöm a lepontozást. Mi rosszat is írtam?? Azt, hogy megmondtam a kérdezőnek, hogy milyen nevetséges, hogy így él "házasságban"? De úgy látom, mindenki aki nem a kérdező férjét pártolta, hasonlóan le lett pontozva. Kérdem én, AZOKTÓL AKIK LEPONTOZTAK, írják már meg, hogy szerintük mi lett volna erre a kérdésre és élethelyzetre a helyes megítélés?? Előre is köszönöm!!!!
2012. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

én nempontoztam senkit most jutottam gép elé

köszönöm a válaszokat

2012. okt. 17. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!