Ha a férjed jol keres?

Figyelt kérdés

férjem nagyon jol keres havi fél millió ft ebből lejön pár hitel(kettö darab) számlák


kérdem én akkor mit akar még tőlem lenyúzni mikor gyeden voltam havi 30at átutaltam neki a többiből meg vettem gyerekruhát illetve ha kellett még élelmiszert magamra nem költöttem semmit. most gyesen vagyok terhes is van egy két éves lányunk)

most nem tudom mit vár van 30 zer ft azt is adjam oda? nekem kell orvoshoz járni ha a ygerek beteg gyógyzserekekt venni és uram atyám alanmagamra is költenék egy kicsit. ez igy lesz januárig. de olyan kérdőre vont hogy hol van a hai 20 zer ft. na az neki hol oszt hol szoroz?

minden pénzem adattam anno a házba mikor építkeztünk ne akrjon több bört lehúzni rólam .mit tegyek? adjatok tanácsot.

adjak minden pénzt oda és kuncsorogjak ha kell erre arra,Alázkodjak meg még jobban?


2012. okt. 15. 16:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nem mondod komolyan hogy igy éltek????Külön kasszán vagytok,vagy miért?De eleve,ez annyira nem normális szerintem egy házasságban,én biztosan nem élnék igy.Kaját,rezsit ő fizeti?Gyereknek amit venni kell,vagy Te?
2012. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
kaja pénzt én állom külön kassza nem akar egy kasszát.
2012. okt. 15. 16:49
 3/24 A kérdező kommentje:
(kaja és gyerekruha és kellékeket én vezsem)
2012. okt. 15. 16:49
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Miért mentél bele a házasságba gyerekvállalásba így, ezt soha nem értem miért nem gondolkoznak előre az emberek.

Na most már mindegy, akkor ne főzz, moss otthon mond meg nincs pénz ha nem ad.

2012. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

erre azt mondja ő keresi a pénzt aö ad a fejünk fölé fedelet nekem az a dolgom fözzek mossak takaritsak vasaljak. ...arrol nem beszélve házasság elött paprit akart aláiratni velem hogy itt minden az övé váláskor ebböl ne legyen gond. (az elött épitkeztünk. Nem irtam alá azért hülye nem vagyok)

de alig van pénzem is is magamra nem költök ha költenék az lenne a baja kajapénzt adok a ygereknek én vezsek pelust ruhákat gyógyszereket és ami kell

még mit akar. tgyes alatt mindne pénzt odattam egyzser anyaságit odattam minden olyan lovém ebbe a nyavvadt házba van és erre azt mondja

földön futo vagyok nincs semmin ő tart el.....

2012. okt. 15. 16:56
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Atya úristen.Szörnyű ilyet olvasni.Na az ilyentől jobb lenne elválnod.Legalább megélnétek,nem egy ilyen semmire valóra költenél:S Na az ilyennek nem főznék,tanulja meg,hogy attól még,hogy otthon vagy te ugyanúgy dolgozol!!Nem magától lesz tiszta a ház, a ruha és nem magától fő meg a kaja.
2012. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
És te megint szülsz... itt csak az a kérdés, hogy "miért?"
2012. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Most ezt ne haragudj de nem tűrném el ti egy család vagytok nem egy megtűrt emberek akik egymás mellett élnek. Nem szeretem ha az anya szerepet túl magyarázzák de te is mondhatnád neki, hogy én pedig szültem neked gyereket.
2012. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem se normális, főleg ha már gyerek van. Az közös, neki is ugyanúgy etetnie kellene, gyógyszert venni neki.

Ha a gyerekére nem hajlandó egy fillért sem áldozni, akkor egy p.öcs és -szerintem- jobban jársz, ha otthagyod.

Az meg nem kuncsorgás, ha a saját gyereke jólétére kérsz tőle pénzt.


Mondjuk sajnos mi is így vagyunk de mi még 1 éve sem költöztünk össze, minden el van számolva, felezve, a különbség levonva az én feleannyi fizetésemből. Az ő többletéhez pedig semmi közöm. Az meg, hogy nekem nem marad, az az én bajom. Most is mínuszban vagyok vele szemben mert nem akartam nullázni a számlám, de nem érdekel ha rinyál érte, főleg mert a közösen fizetett számlában benne van a benzintől kezdve az energiaitaláig minden, amihez nekem semmi közöm. Én meg spórolnék, annak is jobban örülnék, ha ki-ki amit használ alapon lenne az osztozás.

Viszont ha már van gyerek, akkor ez nem megy. A gyerek nem csak az anya költsége.

Ha nincs házassági szerződés, akkor ha esetleg elválnátok, majd megnézheti magát :P

2012. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Miért mentél hozzá egy ilyen emberhez, ha már házasság előtt is ilyen volt?????
2012. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!