Ha a férjed jol keres?

Figyelt kérdés

férjem nagyon jol keres havi fél millió ft ebből lejön pár hitel(kettö darab) számlák


kérdem én akkor mit akar még tőlem lenyúzni mikor gyeden voltam havi 30at átutaltam neki a többiből meg vettem gyerekruhát illetve ha kellett még élelmiszert magamra nem költöttem semmit. most gyesen vagyok terhes is van egy két éves lányunk)

most nem tudom mit vár van 30 zer ft azt is adjam oda? nekem kell orvoshoz járni ha a ygerek beteg gyógyzserekekt venni és uram atyám alanmagamra is költenék egy kicsit. ez igy lesz januárig. de olyan kérdőre vont hogy hol van a hai 20 zer ft. na az neki hol oszt hol szoroz?

minden pénzem adattam anno a házba mikor építkeztünk ne akrjon több bört lehúzni rólam .mit tegyek? adjatok tanácsot.

adjak minden pénzt oda és kuncsorogjak ha kell erre arra,Alázkodjak meg még jobban?


2012. okt. 15. 16:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Éppen ezért tart ott a társadalom ahol. Míg vannak nők akik ilyen kapcsolatba/házasságba belemennek, addig nincs miről beszélni. Persze hagyd csak, hogy beossza a pénzed, számolj el neki minden fillérrel, meg minden perceddel, aztán majd ne csodálkozz ha egyszer csak már meg is üt. Minden idióta férfi mögött áll egy nő, aki hagyja! Szerintem a férjed nem normális, de te miért szülsz neki már másodjára? Miért vagy benne ebbe a kapcsolatba? Mit ad ő neked? Mit szeretsz és tisztelsz benne?
2012. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%

Bennem ezer kérdés merült fel?! Én már ott leragadtam hogy mi az hogy minden pénzed oda kell adni??? Lehet hogy maradi vagyok,vagy nem tudom,de nálunk ez nem szokás!

Ha már egy család vagytok főleg házasok,és van gyerek is hogy lehet az hogy "enyém-tiéd"??? És ezt a mindennapi szükségletekre értem! Persze ha az egyik félnek volt már mondjuk saját háza vagy kocsija a házasság előtt azt megértem.

Nálunk minden megy a közösbe,pedig most én is csak gyest kapok!

2012. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Hát nehéz megszólalnom. Felháborító, és nagyon elszomorító, hogy ilyen emberek vannak. Kívülállóként nehéz megérteni, hogy mer egy nő egy ilyen kapcsolatba gyereket vállalni.

Le kéne ülni és megbeszélni a dolgokat szerintem. Lehet, hogy ez a rendszer működött a gyerek születése előtt, de nem várhatja el, hogy a saját bevételedből mindent fizess ugyanúgy mint előtte + a gyereket is neveld. Ilyen fizetés mellett minek kell még neki a te pénzed is? Mire költi?

Az én Párom is jól keres a helyi bérekhez képest (nem ennyit), meg albérletbe lakás van kiadva (még "előttem" vette), de már a Baba előtt is sokszor adott, vagy elmentünk együtt vásárolni és ő fizetett.

Most is úgy van, hogy ha az én pénzem elfogy, és kell valami, akkor szólok, hogy erre és erre kéne ennyi és szó nélkül ad. A nagyobb összegű kiadásokat megbeszéljük, de ebből sincs gond. Soha nem szólt, hogy ugyan miért vettem meg a gyereknek ezt vagy azt.

Az én szüleimmel lakunk, nincs megbeszélve, hogy mennyit adunk havonta, hanem adunk, amennyit kérnek, illetve elmegyünk havonta nagybevásárolni. Meg pl. a Párom rendezte a tüzelőt is a télre (hatalmas segítség ez).

2012. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

egyébként vannak olyan nők akik az ilyen helyzetet..kapcsolatot kifejezetten élvezik..

lehet,h a kedves kérdező is ilyen legbelül?!

2012. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan nem értem: MIÉRT???? Miért mentél hozzá? Miért szültél neki? Ráadásul megint terhes vagy - Miért????


Ez NEM normális, ahogy ti éltek. Hagyd el, minél előbb. HA meg vele maradsz, edd meg amit főztél.

2012. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha ez Neked nem felel meg így, akkor miért mentél hozzá? Az meg már pláne érthetetlen, hogy miért szültél Neki gyereket?? Egy ilyen himsoviniszta baromnak? Mert valljuk be őszintén, az. Uralkodik fölötted...


Mi is külön kasszán vagyunk úgymond. Nekem is megvan a magam kis pénze, meg a férjemnek is. Nem adja le a fizetését, de én sem adom oda Neki az én pénzemet. De beszámolunk arról, hogy ki, hol és mennyit költ el. (Nyilván azért apróságokkal nem számolunk el.) Ha nekem elfogy a pénzem, kérek Tőle, sosincs olyan, hogy nem ad és ez fordítva is így van. Megkérdezzük egymástól, hogy mire kell de adunk is egymásnak, kivéve ha úgy véljük, hogy a másik hülyeségre költene, ami épp nem szükséges. Ezért vagyunk társak, férj és feleség!!! Aki férfi létére, ilyen jó kereset mellett még a feleségétől ennyi pénzt KÖVETEL, hát az minden csak nem férfi! Mondjuk már ne is haragudj meg, de ha hagyod ... Akkor nem tudom mit vársz?!! Mi az, hogy Ő költhet magára, Te pedig nem??


Adjunk tanácsot? Számodra nem egyértelmű mi a teendő? Ha mindenféleképp vele akarsz maradni, jelentsd ki, hogy ha külön kasszán vagytok, van a Te pénzed, meg az övé és nincs egyezkedés. Nem adsz Neki egy fillért sem és Ő sem Neked. Mindenki él a maga kis pénzéből. Természetesen ezalól kivétel ha a gyerekekre kell költeni, vagy a házra mert nyilván ezek közös "dolgok". Ha ezt a kedves férjed nem tűri és továbbra is parancsolgat Neked és pénzt követel, akkor vagy otthagyod és éled a saját magad életét, vagy életed végééig csúszhatsz előtte a porban, odaadva Neki mindened, hogy utána még Neked kelljen könyörögnöd egy kis pénzért ha valamire szükséged van!!!

Csak gratulálni tudok ha magadnak és a gyerekeidnek ilyen életet akarsz!

2012. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Ez a baj, hogy a kérdéseitekre nem tud választ adni, és gondolom magának se, hogy miért szüli a második gyereket is az ilyen férfinek...
2012. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%

Ez így nagyon nem jó.

Nálunk a férjem jól keres. Az elsővel, mikor gyeden voltam, megvettem mindent, amit kellett a gyereknek. A háztartásba is adtam, ő szintúgy. A hitelt és a számlákat ő fizette. Nem volt vita ezen.

Most a másodikkal vagyok itthon, a két baba közt nem tudtam dolgozni, kezelésekre kellett járnom, fizette. Fizette a havi 13 ezer ftos nőgyógyászt és a többit.

Most mindent fizet, pedig alig kapok valamit. Nem kérdés. Igaz, minden megvan a nagyobbikról, így nem kell a kicsinek ruhát venni.

Nekünk így természetes.

2012. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem semmi.
2012. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Hm, volt már itt egy pár kérdés ugyanezzel a stílustalansággal, nekem gyanús a kérdezô. Nem az ô férje elôl ettemeg a csokit az asszonyka, az ô elhunyt apósa pénzét akarta a gyerekére költeni?
2012. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!