Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok a hiradóban az...

Láttátok a hiradóban az utcára került györi házaspárt a két 5 éves kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

A hitelt nem tudták fizetni ezért a butoraikat és mindenüket kirakták a panellakásuk elé, és ott vannak most a fólia alatt, a gyámhatóság elvitte a gyerekeket, az asszony gyesét pedig megvonták mivelhogy mostmár nincs állandó lakcíme!

Nem kéne valahogy segíteni?


2009. aug. 6. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát segíts rajtuk, ha akarsz. Ki tiltja meg?
2009. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Segithetsz!!!Én rajtam sem segit senki...sztem a mai ilágban mindenki örüljön,hogy él!!!Sajnálom őket,de nincs mit tenni!!!Nekem is van bajom,elég ez is!!
2009. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mégis milyen segítségre gondoltál?Hiszen milliói egyikünknek sincs,és elég sokan élünk egyik napról a másikra....

komolyan ötleted van,hogy hogy lehetne segíteni?tudod hol lehet őket megtalálni?

2009. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog, de ha belegonolsz ők csak 1 a millióból. Viszont a többiek nem kapnak nyilvánosságot, és akkor még beszélhetnék sok más bajbajutottról. Sajnos tényleg mindenki örül, hogy még tudja fizetni a dolgait és csak reménykedik, hogy nehogy megszünjön a munkája. Úgy érzem most mindenki raktározza inkább a bevételét mint máson segítsen...
2009. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ez a dolog,de én már nem segítek senkinek. Szinte mindent elhordtam a Máltai szeretetszolgálathoz,meg a vöröskereszthez,vadiúj cuccokat,a hajszárítóktól kezdve rengeteg háztartási gépet is,meg ruhákat,cipőket,felekb új,fele alig hastznált volt,fizettem alapítványoknak,stb. Aztán egyszer,mikor vittem be a cuccot,mert saját kocsimon,saját benzinnel vitten,ők nem jönnek érte semmiért,a cigányok ott dobálták,válogatták a bevitt cuccokat,tapostak rajtuk a retkes lábukkal,lefikáztak mindent, No utána többet nem adtam semmit,és azóta se adok,mert sokszor látom (munkám során is) hogy sokan abszolút nem tudnak gazdálkodni. Amig a "szegények" kosarában kóla,cigi meg hasonlók vannak,én meg még Túró Rudit is csak fizetéskor tudok venni a gyermekeimnek,addig én nem adok többé egy fillért se. Nejem nincs kölcsönöm, mert nem tudnám fizetni. Addig nyújtozkodunk,ameddig a takarónk ér.Nem tudom,hogy jutott idáig a család, de gondolom nem első a kilakoltatás. Előbb szoktak különböző alternatívákat felajánlani,de így majd csak lesz egy "jóbolond",aki kifizeti helyettük. Éljen a média. Aki meg csendben van,nem hívja ki problémájához a médiát,annak a kutya sem segÍT. Pedig lehet,hogy vannak sokkal rászorultabbak,csak arról nem tudunk. Lehet lepontozni,akkor is vállalom a véleményemet. Pl. az iskolákban a segélyekből élő szülők gyerekei mindent ingyen kapnak,de még követelőznek,mert már kiskoruktól beléjük nevelik: gyermekem,neked az jár. Hát remélem,eljön az azu idő,amikor gyerekszülésből nem lehet megélni! (És itt nem a 3-3 gyereket szeretettel nevelő,dolgos,

szorgalmas szülőkre gondolok!!!)

2009. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

19:57!

Tök igazad van!

2009. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19:57


Hát nincs mit tenni na ezzel én is egyet értek..


Igazatok van!!

2009. aug. 6. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Rászorulókról csak annyit, hogy sok magánvállalkozó rászoruló, közben látom, milyen jól keresnek (feketén persze), de megy be rendszeres segélyért, ingyen kaja a gyereknek, ingyen tankönyv, kutyafüle, minden ingyen neki. Van bőr a képén. Én meg munkavállalóként adózom, mint az állat.

A nővérem egyedül el tud tartani és nevelni 2 gyereket, nem élnek rosszul.

Ez a győri pár miért nem tudja eltartani a gyerekeit? Miért nem mennek albérletbe? A két gyerekre jó pénzt kap a hölgy, dupla gyest (56000), hiszen ikrek, ha mindketten 5 évesek. Meg a két gyerekre családi pótlék, ebből már kijön az albérlet ára és a férj meg tud Győrben munkát találni, ott aztán tényleg van annak, aki akar dolgozni.

2009. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!