Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok fontosnak...

Mennyire tartjátok fontosnak a pelenkázó asztalt?

Figyelt kérdés
A párom szerint ne vegyünk,szerintem vegyünk.
2012. szept. 29. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Én csak 3-4 hónapos korig használtam, utána már nem. Nem szerettem, féltem, hogy legurul a babám. Jobban szerettem a földön pelenkázni vagy a kanapén (ilyen eldobható összehajthatós pelenkázólapon).
2012. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem vegyetek, mi is vettünk. De olyat vegyetek, amit később tudtok komódként használni. Vagy vegyetek egy, a kisággyal megegyező színű komódot és rá egy merev pelenkázólapot. A minap olvastam egy könyvben, hogy fontos a pelenkázóasztal, nem jó, ha az anyuka gyorsan, kényelmetlenül pelenkázza a babáját a kiságy tetején egy pelenkázólapon vagy éppen az ágyon.

És ami nem elhanyagolható, hogy elférnek benne a baba ruhái, a pelenkázáshoz szükséges eszközök...


34 hkm

2012. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem szükséges mindenképp külön asztal,van ágyra rakható pelenkázó feltét,ami nem foglal sok helyet, könnyen tárolható,ha már nem használjátok. Neked viszont nagyon hasznos lesz, legalábbis az én hátam eléggé fájt,ha hajolnom kellett pelenkázás közben. A fürdetés előtti,utáni műveleteket is könnyebb elvégezni a pelenkázón.
2012. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
első gyereknél volt,de nem használtam.Én is jobban szerettem a földön,vagy ágyon pelenkázni.A másodiknál már nem vettünk csak a kiságyra tehető merev pelenkázó lapot,de most is úgy pelenkázom a kicsit,mint anno a lányom.
2012. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Én amíg kicsi volt a fürdőszobában a szárítógépen pelenkáztam (vettem rá egy pelenkázó matracot), amióta sokat mocorog, azóta meg a földön pelenkázok. Nem is tudnám magasra tenni, mert állandóan mocorog, el akar menekülni, stb.
2012. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mi is az ágyra rakható merev pelenkázó betétet használjuk.Az ágyra raktam tépőzáras zsebes zsákot és abban van minden ami kell.Nem létfontosságú a pelenkázó asztal.
2012. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először én is szerettem volna, aztán jobb belátásra tértem, és csak egy pelenkázólapot (kiságyra tehető) vettem 3000 Ft-ért. 10 hónapos a fiam de a mai napig azon pelenkázom, nem foglal semmi helyet, és nem volt olyan drága mint egy pelenkázóasztal. Persze, ha utána komódként is használható, és amúgy is szükségetek van egy komódra, akkor megéri...
2012. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk csak a kiságyra rakható volt.

A pelenkázó asztal komóddal nekünk felesleges lett volna, mert volt szekrényünk amiben a babaruhák voltak!

Mi vettünk ovis zsákot 1200 körül volt 3 éve, anyum vart rá tépőzárat és ráraktuk a kiságyra, és abba raktam a pelenkát, pipere cuccot, teljesen megfelelt! :-)

2012. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Az első pár hónapban az ágyon pelenkáztam, aztán kaptunk egy pelenkázó komódot. Sokkal kényelmesebb volt nekem úgy.

Amúgy én is a gyerekágyre tehetőt ajánlanám. Felesleges ezért külön állványt vagy komódot venni.

2012. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Én fontosnak tartom, vettünk is, ez később komódnak is használható, ebben vannak a ruhái.

Csak egy kicsit elszámítottuk magunkat, mert én 160 cm vagyok, azt hittük minden pelenkázó kb. egyforma magas, hát a miénk pont kicsit magasabb volt, de nem probléma :) Még így is kényelmesebb, mint az ágyon, görnyedve pelenkázni! :)

2012. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!