Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te megkérdezted a babád nemét...

Te megkérdezted a babád nemét a terhességed alatt? Vagy titok volt egészen a megszületése pillanatáig?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem,nem bírtam volna szülésig várni. 3-szor mondták, hogy fiú, de még így is izgulok.
2012. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A lehető leghamarabb tudni akartuk milyen nemű lesz. Pontosan azért hogy a gyerekszobát, a ruhákat a babakocsit e szerint vegyük meg hogy azért lehetőleg kislányos legyen, mert ugye kislányunk született:) Most augusztusban lett 3 éves :)
2012. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Titok volt:)

Minden uh-n direkt kértem,hogy véletlenül se mutassák meg.

2012. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudni akartam.Már a 12.hetin megkérdeztem.Ott a doki fiút mondott,igaz nem 100%-ra.Nem is éltem bele magam.Aztán utána a 30.hétig nem mutatta magát,akkor derült ki hogy kislány.Szóval én tudni szerettem volna,de igazán a 30.hétig nem tudtuk.
2012. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van egy barátnőm, aki a napokban fog szülni és ők sem kérdezték meg, hogy milyen nemű lesz, egyszerűen nem akarják előre tudni :)

Nekünk már van egy kislányunk, akinek a nemét természetesen mi is minél hamarabb szerettük volna tudni. Tervezünk egy másik babót is, de a férjem minap kijelentette, hogy ő bizony nem szeretné majd tudni a nemét, szeretné ha meglepi lenne, azt mondta, hogy nem gond, ha majd én megkérdezem, de neki még véletlenül se mondjam majd. Most így előre el sem tudom képzelni, hogy ki fogom-e bírni hogy én ne tudjam meg, mert akkor tuti elkotyognám valahogy vagy esetleg rájönne abból, hogy kell-e vásárolni új ruhácskákat(ha fiú lenne) vagy előveszem a kislányunk kinőtt ruháit :)

Biztosan vicces helyzet lesz! :)

2012. szept. 28. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegyiknél tudni akartam,az elsőnél a 28. héten derült ki,a másodiknál csak szülésnél,a harmadiknál a 18. hetin mondta a doki,a negyediknél bár megkérdeztem,nem látta,de nem is bánom. :-) A megérzésem azt súgja,hogy Ő sem lóg majd ki a sorból!! :-)


Üdv: 3 lányos,21hkm

2012. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a 3. - at nem mondtam meg a Páromnak,mert nagyon fiúra gyúrtunk. Amikor azt álmodtam,hogy lányunk lesz,akkor azt elmondtam,hogy az Uh-n megmutatta magát a csajszi,azt gyanította,de mindig letagadtam. Utólag sem mondtam meg.
2012. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én rákérdeztem. Gyorsan meg is mutatta magát, már a 14. hét környékén fiúra mondta a doki, mintha heréket látna. A 18. heti genetikain már nagyon szépen látszódott, hogy bizony fiúcska.

Nekem fontos volt, mert így fiús lett a szoba, a kiegészítők, a ruhái is fiúsak, nem is tudom, hogy szedtem volna össze mindenből uniszex holmikat, nagyon kevés köztes szín van a rózsaszín és világoskék között. :)

2012. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem, mert nagyon nagyon lányt akartam. De már elsőre mondták, hogy fiú lesz :D Fiú is lett, már öt éves :)
2012. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!