Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire engeditek, hogy az...

Mennyire engeditek, hogy az anyósotok beleszóljon a baba nevelésébe?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem egyre nagyobb próblémám, ha látogatóba jön, nem a párom előtt, de állandóan rám akarja erőszakolni az ő nevelési dolgait, mindig beleköt mindenbe, amit a 8 hónapos kislányommal csinálok.Még telefonon is fel szokott hívni, hogy megkérdezze miújság, és elmondja, mit csináljak másképp.Mikor meg diszkréten kérdőre vonom, akkor felháborodik, hogy ez csak tanács, nem muszály megfogadnom, de ha meg nem azt teszem, akkor elkezd panaszkodni a páromnak, és megpróbálja őt rávenni, hogy beszéljen velem azügyben. Van hasonló tapasztalat?Miért nem nyugodnak bele a nagyszülők, hogy nem ők a szülei a picinek?
2009. aug. 2. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
az enyém is szándékosan azon volt,hogy olyan kajákkal etesse,amit én nem engedek neki...direkt huzta az agyam!egyre kevesebbet jártam hozzá,vagy csak a párom ment el hozzá a kisgyerekkel,és akkor nem akarta eteni meg semmi..
2009. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire, mert közöltem vele, hogy az én gyerekeimet majd én nevelem.
2009. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én anyósom mindenbe belepofázik. Ő egy zseni tudnillik! Még az oltásokat is kikérdezte mit kapott eddig de részletesen! Mintha értene hozzá! Beleszól hogy ne vedd fel két percre rá hogy miért nem veszed fel... még 3 hónapos sem volt már azt kérdezte mit eszik? Adok e már neki valamit! Mondtam egy kicsit korai lenne még! (Idióta) Amugy anyatejes a babám és utálom ha mások beleszólnak a nevelésébe. Fogja már fel hogy nem az ő gyereke!
2009. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%
Semennyire nem engedem!
2009. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!