Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feltétlen kell mellszívó?

Feltétlen kell mellszívó?

Figyelt kérdés

van aki nem vett,mégis tudott fejni?

a nővérem nyaggat hogy vegyek........


2012. szept. 17. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát azért nem árt. Én egyetemre jártam, egyszer otthon felejtettem a mellszívót, kézzel kellett fejnem, és nagyon nehéz volt. De ha neked nem lesz olyan, hogy hosszabb időt távol kell töltened a babádtól, akkor lehet, hogy fejésre sem lesz szükséged.
2012. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3-szor szültem.

Már a kórházban szükséged lehet rá, mert lefejheted vele az előtejet és odaadják a kicsidnek.

2012. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és milyen árba vannak?
2012. szept. 17. 10:18
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a vedono azt mondta hogy elore nem vegyek, toluk lehet ingyen kolcsonozni es ha tenyleg kell akkor meg meg tudom venni kesobb is. nalam is elso baba fogalmam sincs ezekrol a dolgokrol.
2012. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Avent olyan 12 ezer körül van a DM-ben.
2012. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kell!

Nekem pl. egy fertőzést kapott el a babám születése után, így a koraszülöttre vitték és csak 2 nap után foghattam egyáltalán a kezembe, etetni meg csak 4 nap után próbálkozhattam. Szóval nekem kellett!

Ja és kórháza válogatja,hogy adnak-e kölcsönbe. Nálunk pl. nem adtak!

2012. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy kézi pumpásat
2012. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Soha nem volt,mindig igény szerint szoptattam,amikor egyszer-egyszer fejni kellett,akkor kézzel 1-2 perc alatt lefejtem. Szerintem csak akkor vegyél,ha szükséged is lesz rá! Tehát előre megvenni szerintem felesleges,mivel lehet egyszer sem fogod használni!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,19hkm

2012. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt, ha van. Kézzel is jól lehet fejni általában, nekem legalább is könnyen ment, de elég fárasztó volt. A következő terhességemnél tuti, hogy már az elején veszek egy jó elektromos mellszívót, mert kézzel is, meg kézi mellszívóval is nekem elég babra munka volt a fejés. Amikor meg ellazáztam a fejést, hát mit ne mondjak, iszonyúan bedurrant a mellem, már az fájt, hogy a ruhám hozzáért. Arról nem is beszélve, hogy a fiam így is, úgy is cumisüveges volt, sajnos nem tudott rendesen szopni, ezért az esetek többségében lefejt tejet kapott.
2012. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a kórházban kipróbáltam és utána béreltünk itthonra elektromosat 3 hónapig. (a szívófejet meg kell hozzá külön venni eü okok miatt).


Nálunk a védőnőnél semmi nincs, még márleg sem, patikából béreltünk.

2012. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!