Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két vetélés után kivizsgáltatn...

Két vetélés után kivizsgáltatnátok magatokat, vagy reménykednétek, hogy a természet akarta így, és próbálkoznátok tovább?

Figyelt kérdés
Dokim a másodikra voksol. Egyébként van már egy kisfiam és nála semmi gond nem volt a terhesség alatt.
2012. szept. 10. 08:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam mint te. Volt egy egészséges kisfiam. Majd két vetélésem. A dokim azt mondta,hogy nyugodtan próbálkozzunk tovább. Én viszont nem bírtam volna még egy vetélést túlélni. Ezért dokit váltottam, ő mindenféle kivizsgálásra elküldött engem is és a férjemet is, de szerencsére semmit nem találtak. Amikor viszont újra terhes lettem, Utrogestant írt fel az új dokim a biztonság kedvéért. És megszületett a kisfiam. Bár lehet, hogy ha nem szedtem volna, akkor is egészségesen születik meg.
2012. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!