Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha még nincs meg nálam az...

Baj ha még nincs meg nálam az anyai ösztön?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és most úgy vagyok vele nem kell gyerek. Mikor megvan akkor mindig azt mondom ilyen áron nem kell gyerek (fáj a hasam)tudom másnak is fáj de nem tudom megéri-e ez a fájdalom. Ha látok gyerekeket akkor elmosolyodom, meg aranyosak de nem bírok velük. Kisgyermekgondozónak tanultam de nem hallgattak rám a gyerekek :S Mindig azt csinálták amit nem kellett volna. Később még remélem kialakul nálam de 10 év múlva nekem elég lesz ha szülök gyereket. Most a suli a fontos meg a barátaim. 20/L
2012. szept. 8. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, gondolom nincs barátod még vagy nem olyan hű de komoly a dolog. gyereket szülni ma már amúgy se lehet a vakvilágba, kell egy jó anyagi háttér hozzá és a megfelelő ember is, hogy akard. Én 22 vagyok és szintén inkább a barátokkal lennék, lassan végzek a sulival, karriert kéne építgetni és a most bontakozó kapcsolatomon dolgozni. A hátam közepére nem kéne a gyerek.
2012. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz egy gyereked, akkor előjönnek. Én 23 vagyok, gyerekekkel foglalkozok heti 1x, sokszor az van, hogy nem tudok mit kezdeni a gyerekkel amikor valami baja van. (Nem ovónő vagyok, mielőtt mindenki nekem támadna, hogy hanyag vagyok a munkámban :D)
2012. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az majd jön magátol egy idö után ha nem az sem gond.Valoban rá érsz 10 év mulva is ,már nem is nagyon szoktak 20 évesen gyereket vállalni csak kivételes esetben ha nincs betervezve.A fájdalom az valoban nagy ha szülnöd kell.De potolja mind azt a szeretetett amit érezni fogsz a gyermeked iránt.Mert senkit nem lehet ugy szeretni mint a saját gyerekedet.
2012. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 éves koromban én is így gondolkodtam, még pszichológus is aggódott miatta...mára minden kezelés nélkül eltűnt ez a viszolygás, sőt a legnagyobb vágyam egy gyerek...

nem tudom van -e összefüggés, de abban az időben én is hasfájós voltam (gyakran orvosi igazolásom volt, mert nem tudtam miatt suliba sem menni, komoly fájdalomcsillapítókat szedtem)

2012. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!