Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Tesz-veszen hogyan lehet...

A Tesz-veszen hogyan lehet megválaszolni a hozzám, mint eladóhoz intézett kérdést?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, mert már megöl az ideg :(

Lehet nagyon hülye vagyok, de egyszerűen nem találok olyan gombot hogy "válasz".

Feltöltöttem pár cuccot a vaterára, de teszveszes megjelenést is kértem, és most kérdeztek vmit, és egyszerűen nem tudom megválaszolni. A vaterán van egy gomb, hogy válasz, de itt nincs :(



2012. szept. 7. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
lépj be vaterára és ott is ugyanúgy megjelenik a kérdés,és ott is tudsz rá válaszolni.....
2012. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor belépsz a saját oldaladra a fejlécen van egy olyan felirat,hogy levelesláda.Ha arra rámész,kiadja,hogy bejövő levelek,elküldött levelek stb.Ott rámész(belemész) az adott levélre,annak az alján is megjelenik majd,hogy válasz.
2012. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor lehet, hogy a te válaszodra várok 2 napja? :) :) Furcsa véletlen lenne :)
2012. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm köszönöm!!! sikerült! :)


kedves utolsó! nem hiszem :) ma délelőtt tették fel a kérdést, de ez tényleg jó poén lett volna :D

2012. szept. 7. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült. Amúgy tényleg muris lett volna itt összefutni. Én tettem fel kérdést ott egy babahordozóval kapcsolatban, amit régen tőlem vett az eladó és visszavásárolnám 2 év elteltével, de még nem válaszolt :(
2012. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!