Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A bolti eladóhoz kell majd...

A bolti eladóhoz kell majd nyelv vizsga? :DD

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pl. Budapest belvárosában vagy valami flancosabb helyen nem egy sima tesco és társaiban akkor pl. mikor én tavaly diákmunkát kerestem kérték. Konkrétan egy kisebb csemege boltba ahol volt rengeteg külföldi termék és így sok külföldi vásárló így egy angol vagy német kellett különben szóba se álltak velem. De egy sima tescoba nem xD
2012. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:DDDD

Vagyis úgy értettem hogy szeretnék középsuli után még elvégezni még egy bolti eladót és ahohz kérik e a nyelv vizsgáát.. :D vagy kell-e hozzáá.. :DDDDDDD

2012. szept. 4. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hehe :P nem hiszem xD mint mondtam ez csak ilyen szélsőséges esetekben van ha a munkahely netalán tán kérné mert sok a külföldi vásárló :D szakma nem fogja kérni.
2012. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!