Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 éves kislányt normális ha...

5 éves kislányt normális ha pelenkáznak még?

Figyelt kérdés
A társasházban a szembeszomszéd minden reggel, van h napközben is kidobja az ajtó elé a használt pelenkát... A lánya nem jár oviba, hanem a nagymamához viszi napközben ha dolgozik, de amikor otthon vannak, akkor állandóan üvölt szegény lánnyal, de trágárabbnál trágárabbul... lehet ez miatt van a pelenkázás??
2012. szept. 6. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nyilván vmi baja van a gyereknek....
2012. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szegény. pedig kívülállóként semmi nem látszik rajta..
2012. szept. 6. 09:04
 3/9 anonim válasza:
Nem normális..lehet, hogy beteg, vagy lelki bajok húzódnak a háttérben.
2012. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukájának is van baja, nemcsak a kislánynak... :( Az is fura, hogy nem jár oviba. Mivel nem ismerjük, így bármi lehet. Talán valami betegsége van a kislánynak és azért nem jár oviba sem és azért pelenkázzák. De hogy üvölt a kislánnyal... az inkább lelki eredetű bajra enged következtetni. Egyébként szerintem egyáltalán nem normális egy 5 éves pelenkázása.
2012. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4,5 évesen még az én fiamra is kellett éjszaka pelenka , mert ha nem volt rajta bepisilt. De szerencsére leszokott rola , teljesen egészséges 11 éves nagyfiú már (nappalra csak 2,5 éves koráig kellett)
2012. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak többnyire nem pisi van benne, mert lehet érezni a szagán, szerintem is lelki lehet...
2012. szept. 6. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:

nyilván valami betegsége van, ennyi idősen már az ovoda is kötelező, ha egészséges akkor nincs olyan, hogy nem jár!


van jó pár betegség aminek nincsenek látványos tünetei, pl. autizmus is ilyen lehet.

nem tudom, mindenesetre az nem normális, hogy kiteszi a sz@ros pelenkákat a folyosóra...

2012. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy van időd a szembe szomszéddal foglalkozni.
2012. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó... szerintem nehéz lenne nem észrevenni!!!!
2012. szept. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!