Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az, ha a nagyitól...

Normális az, ha a nagyitól kapott játékokat ott kell hagyni a nagyinál?

Figyelt kérdés

A babám, ha kap valamit a nagyszülőktől (játékot, kis plédet stb)vagy a férjem tesóitól, (akik még otthon laknak) teljesen természetes, hogy ott kell hagyni. Én úgy gondolnám, hogy a baba kapja akkor itthon, nálunk is az övé.

A játékokkal akarják majd oda édesgetni vagy miért van ez? A mi családunkban ez nem így van.


2012. szept. 3. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

ez nagyon fura, ilyet anyósom is csinált már

még sosem tapasztaltam sehol máshol ilyet csak náluk

2012. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a babának kéne eldönteni. Anyósom és anyukám is vettek játékokat, hogyha ott van a gyerek, akkor legyen mivel játszani. De egyikük sem csinált belőle problémát, hogy a fiam haza akarta hozni őket. Szerintem teljesen természetes, hogyha új dolgot kap a gyerkőc, akkor azzal szeretne egy ideig játszani, így nyilván haza is akarja vinni. :) Mi ezt úgy oldjuk meg, hogyha itthon is kijátszotta magát, akkor visszavisszük mamáékhoz. De olyan is van, hogy itthonról visz oda játékot, ami ott marad. Egyébként ez milyen típusú játékoknál van? Tehát mire kapja a gyerek, csak úgy, hogy legyen, vagy szülinap, névnap tehát valami eseményre? Mert ha csak úgy, akkor szerintem azért nem akarják, hogy elvigye, hogy nekik ne kerüljön sokba, hogy mindig új játékot vegyenek, ha náluk van. Ha eseményre, akkor én is furcsállanám, hogy ott kell hagyni.
2012. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kényelmesebb, hogy ott marad, mert nem kell még azt is cipelni amikor átmegyünk.


Rákérdeztél már, hogy hazahozhatjtok-e? Vagy rád szólnak, ha el akarod hozni?

2012. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat vagytok náluk, akkor külön jó, hogy ott is vannak játékok, meg egyéb szükséges dolgok.

De hogy ott KELL hagyni, az tényleg túlzás.

2012. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én anyósom is ilyen, amit kap tőle a kicsi azt sose hozza le. Nem is értem miért.
2012. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ava87 ***** válasza:
Mi ezt előre meg szoktuk beszélni. A nagyiknál is vannak játékok, amiket eleve úgy kap, hogy az ottani, hogy ott is legyen mivel játszani. Nekem ez nem fura, de mondom, ezt előre meg is szoktuk beszélni. Persze ha szülinap vagy ilyesmi van, akkor mindig az a fő ajándék, ami haza is kerül hozzánk, de szokott kapni ott használatos dolgokat is.
2012. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még csak 5 hónapos a babánk. Eddig nyaralásokról hozott játékokat kapott és a keresztelőjére kapott játékot. De pl. egy kis plédet is kapott a nagybátyjától aminek ott kellett maradni. Az jó, ha ott is van játéka, persze én sem szeretném, ha mindig 2 táska játékkal indulnánk el. Csak fura, hogy odaadnak valamit, hogy te kaptad és utána közlik hogy ha elviszed hozd vissza. Mindegy nem olyan nagy ügy, csak nekem fura.
2012. szept. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!