Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen maradandó ajándékot...

Milyen maradandó ajándékot vennétek egy olyan újszülöttnek, aki mindent (ruhát, játékot, stb. ) "megörökölt" azonos nemű nagytesójától?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ hogy mennyi összegre gondoltál! Az én lányom egy hintát kapott amit 4 góliát elem hajt és nagyon tartós! Ja és nagyon kihasználható! A Brendonban van ilyen! Nézdd meg a honlapjukat!
2009. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pl. Babakönyvet..., személyre szóló élethoroszkópot szép kivitelben. Barátnőmtől olyan falvédőt kaptunk a gyerekszobába, a kiságy felé, ami foltvarrás technikával készült, egy maci alszik rajta az ágyikójában és felé van írva: "Szép álmokat Balázska...!" Igy hívják a kisfiamat. Valahol varratta, de így személyre szóló lett és nagyon egyedi.
2009. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de van hintájuk is. Ezért nehéz, mert szinte mindenük megvan, pelenkát meg nem veszek, az olyan snassz, és nem is maradandó emlék. :)
2009. júl. 28. 07:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia a babanapló szerintem is jó ötlet.Vagy vanak fent a Tesz-veszen varrónők akik varnak pelulba, sapkába, hálózsákba,szakálkába gyerek neveket.Az legalább egyedi.Megadod a nevet és ők elkészítik.
2009. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóan jártam mint te.Barátnőm 2. kislánya egy kengurut kapott tőlem,mert az elsőnél nem vettek,de emlékeztem,hogy említette milyen jó lenne,úgyhogy kapott tőlem egyet,így vihette a kicsit is ha menniük kellett,nem az volt,hogy nem tudtak menni apa és babakocsi nélkül:)


Amőgy babanapló,de vehetsz pelenkát is,van egy úgymond pelustorta,kreatív csak olyan gagyi,sőt nálunk mg olyan bőrpipellőt is lehet készíttetni,amin rajta van a baba neve,de jó ötlet a babakocsira szerelhető rendszámtábla,a babanapló(bár ciki ha az elsőnáél kimaradt),vagy hát nemtudom mit lehet még...

2009. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borostyán nyaklánc fogzáshoz? Felnőttkoráig megmarad, és tök szép.
2009. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
babanapló az tök ari., egy kis nevével hímzett takarót, kis díszpárna a babakori fényképével, olyan maci , aminek a pólójára lehet fotót rakatni ( erre a fotóra egy családi kép) én biztos ilyesmit csinálnék, ez megmarad örökre, (ha nem akkor is pótolható) és ez olyan személyes dolog.
2009. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
2009. júl. 28. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!