Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, ti hogy...

Egyedülálló anyukák, ti hogy oldjátok meg a munkavállalást? Ki megy el a gyerekért a bölcsibe-oviba, ha nektek nem megy?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha semmiképpen nem tudod megoldani a gyerekek hazaszállítását és se rokon, se barát, se ismerős nem tudja megoldani, akkor hasznos lehet egy "bébiszitter", vagy valaki, akit tudsz alkalmazni. Én sokáig vittem haza gyerekeket, mást nem is csináltam, csak elmentem értük és megvártam, amíg hazaér a szülő. nem kerestem magam hülyére, de a te szemszögedből hasznos lehet.
2012. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Valamit meg kell kérni, és fizetni érte. 6-ig vannak nyitva a Bölcsik.
2012. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk fél 5-ig van nyitva a bölcsi. Sajnos elő fog fordulni, hogy nem érek haza. Tesóm van, aki esetleg néha be tud segíteni, de ő is sokat van városon kívül, igy nem 100%. Ezért meg fogom most keresni a bébiszittert, aki régebben vigyázott a lányomra, és megkérdezem, hogy ilyen esetben tudna-e segíteni néha? Szerencsére nem fix, hogy nem végzek addigra, de benne van.

Végszükség esetén tudom riasztani a lányom apját, és akkor előbb elengedik melóból. Na de nyilván azt nem lehet rendszeresen eljátszani.

2012. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En sajnos egyszer sem tudok erte menni, a munkam miatt. Azaz elvileg maradhatna tovabb, de akkor egyutt fel 8-ra ernenk haza es meg akkor nekiallni vacsorazni, furdeni, ejfelre se kerulne agyba. Igy vagy a nagymama megy erte, vagy az unokatesoja (17 eves), vagy ritkan a szomszedasszony, aki amugy is szokott neha vigyazni ra. Egyszoval nalunk minden nap en viszem es valaki mas hozza el. Nem orulok neki, de a muszaj nagy ur:-((((
2012. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyósom óvónő, ő munka után egy testvérpárt visz haza plusz pénzért.


Minket ilyenkor apu hozott el, ez nálatok nem megoldható?

2012. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyit fizettek a bébiszitternek? Hasonló helyzetben vagyok, dolgoznom kéne, de SENKI nincs aki elhozná a gyereket. A legolcsóbb bébiszitter is 1000 ft/óra, és 2 órát tuti maradnia kéne. Az havi 20 napra 40 ezer ft! Nekem ez munka mellett is megfizethetetlen. Nem vezérigazgató vagyok, csak egy egyszerű alkalmazott.
2012. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: anyósom is ennyit kap. Bár ő képzett óvónő.
2012. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nahát nekem is ez a bajom, hogy éppen azért muszáj elmennem dolgozni, mert nem nagyon van pénzünk. különben hajjaj, maradnék én otthon. apuka nincs sehol, ő nem jöhet szóba, illetve másik városban kaptam munkát, mint ahol a rokonok élnek, így ők is kiestek.
2012. szept. 2. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!