Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babán "dolgozunk" éppen,...

Babán "dolgozunk" éppen, munkahelyemben a kilátások egyre rosszabbak. Ha sikerülne teherbe esni, mielőtt a cég megszűnne, akkor mi történik aközben, ha már nincs a cég?

Figyelt kérdés

Elég nehéz ügy,és ,mi van akkor ha nincs munkahelyem,akkor mi jár?Mert azt hallottam hogy az előző év bejelentett fizetés számít,vagy csak akkor ha munkaviszony is van közben?

Köszi előre is a segítséget!


2008. máj. 13. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van 180 nap biztosított időszakod, akkor jár a pénz.

[link]

www.gyes.hu

2008. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!Nem vagyok még igazán tájékott ebben az ügyben!Remélhetőleg minél hamarabb igen!
2008. máj. 13. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Még a megszűnés előtt hozzátok össze babát utána akár elmehetsz táppénzre ami kb a bruttód 50%-a.sajnos.Legalábbis én a 135 e ft bruttóra 70 nettót kaok táppénzre:o(
2008. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!