Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg GYES-en vagyok a 19...

Jelenleg GYES-en vagyok a 19 hónapos kisfiammal és 5 hetes terhes. Maradok GYES-en vagy táppénzes állományba kell vetetnem magam a munkáltatómmal?

Figyelt kérdés
Mivel jár jobban az ember? Vagy a bentlévő szabadságomat fogják kiadni?
2008. máj. 13. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, de úgy tudom akkor lehet táppénzre menni, ha visszamész dolgozni, de akkor egyből megkapod a szabidat, aztán lehetsz megint táppénzen, de jobb, ha megkérdezed a védőnődet. táppénzesállománybaaz orvos vesz, de akkor vissza kell mondani a gyes . Nem ? nem biztos. Kár hogy nem tudok többet.
2008. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, akkor jársz jobban, ha visszamész dolgozni, de ugye azonnal ki kell adni a szabidat, ha az letelik, mehetsz táppénzre és aztán jöhet a gyed. De szerintem érdemes lenne valaki szakembert megkérdezned, mondjuk egy munkaügyist, aki ért ehhez is.
2008. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a gyors választ! Igyekszem, tanácsotokra, szakembert is megkérdezni, bár félek, hogy elsősorban a munkáltatóű érdekeit fogja szemelőtt tartani. Már ha ebben a szituban van ilyen...
2008. máj. 14. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Bár nagyon régi a kérdésed, de én kíváncsi lennék pár dologra. szívesen írnék Neked privit.

nekem most lesz 19 hónapos a kisfiam, és nagyon kíváncsi lennék, milyen volt egy ekkora gyermek mellett babát várni.

természetesen érdeklen még a Gyes-es kérdés is.

remélem tudunk hamarosan kommunikálni:)

Szép estét!

2010. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!